„Dołącz do najostrzejszej drużyny Gillette” i zrób wielki krok w karierze.

W lutym ruszyła kampania marki Gillette, z pierwszym w historii marki w Polsce, ambasadorem -  Robertem Lewandowskim, grającym na pozycji napastnika w reprezentacji Polski, a także w klubie Borussia Dortmund.

Osią kampanii jest wspólny projekt „Dołącz do najostrzejszej drużyny Gillette” adresowany do młodych amatorów piłki nożnej. Celem konkursu jest wyłonienie nowych piłkarskich talentów poprzez serię castingów w trzech miastach w Polsce. Jest o co walczyć. Na najlepszych czeka trening szkoleniowy pod okiem Roberta Lewandowskiego oraz  udział w wielkim i emocjonującym meczu piłkarskim na stadionie w Warszawie.

 

„Dołącz do drużyny Gillette” to konkurs dla tych którzy chcą się pochwalić świetną techniką i poczuć jak profesjonalni piłkarze. Zadaniem konkursowym uczestników jest przesłanie za pomocą aplikacji konkursowej dostępnej na gillette.wp.pl, filmu video prezentującego umiejętności piłkarskie. W tej fazie zostanie wybranych pięciu najbardziej zdolnych piłkarzy.

Kolejnym etapem konkursu będzie seria castingów podczas których zawodnicy będą musieli przekonać jury o swoich technicznych możliwościach.

Castingi odbędą się w trzech miastach w Polsce:

  • w Krakowie, w dniach 24 – 26 lutego 2012 roku, w J&J Sport Center - ul. Winnicka 40, 30-394 Kraków-Skotnik, w godzinach 9.30-17.30

  • we Wrocławiu, w dniach 9 – 11 marca 2012 roku, w Centrum Sportowym MORSKIE OKO, ul.Chopina 27, 51-609 Wrocław, w godzinach 10.00-18.00

  • w Warszawie, w dniach 22 – 25 marca 2012 roku w Hali Piłkarskiej na Bemowie , ul. Ks. Bolesława 1/3, 01-452 Warszawa , w godzinach 10.00-18.00

Ostatniego dnia każdego castingu wyselekcjonowane zostaną osoby, które zaprezentują swoje umiejętności przed jury w składzie:

  • Roman Kołtoń – komentator i dziennikarz sportowy

  • Andrzej Juskowiak – były napastnik Lecha Poznań

  • Czesław Michniewicz – trener piłkarski

Zwycięzcy castingów zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w obozie treningowym Gillette, podczas którego będą mieli okazję spotkać się z Robertem Lewandowskim i pod okiem piłkarza nauczyć się mistrzowskich sztuczek dryblowania, oddawania strzałów karnych czy popisowych wślizgów.

Po zrealizowaniu programu szkoleniowego, zwycięzcy zostaną zaproszeni do udziału w wielkim, emocjonującym meczu. Starcie mistrzów  w towarzystwie Roberta oraz członków jury odbędzie się na stadionie w Warszawie przy udziale prawdziwych fanów sportowych emocji i znakomitej zabawy.

Regulamin oraz informacje na temat konkursu dostępne są na stronie: http://gillette.wp.pl/

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony