Chevrolet (nie)stracone marzenia!

Najnowsza kampania Chevrolet zwraca naszą uwagę na stracone szanse i marzenia, które jednak nigdy nie przemijają i pozostają w nas. Chevrolet Camaro auto, o którym marzy wielu chłopców nie tylko tych młodszych, dla których jest  autobotem Bumblebee z serii filmów Transformer, ale i tych dużo starszych dojrzałych już mężczyzn. Oni mogą spełnić swoje marzenia w salonach firmy Chevrolet lub zasiąść w innym modelu stając się częścią legendy.

Ale co z tymi, którzy jeszcze nie mają prawa jazdy, jak długo mają czekać na spełnienie swoich marzeń?

Jak, pokazuje film mamy różne niespełnione marzenia. Jednym z nich na pewno jest przeżycie wielkiej miłości! Chevrolet nie pozwoli, aby największe marzenia zostały zamienione w niewykorzystane szanse. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w nowy konkurs ogłoszony przez Chevroleta na Facebooku. Zachęca on nas do skontaktowania z kimś, z kim straciliśmy kontakt, ze starym znajomym, sympatią czy miłością, a być może Chevrolet zapłaci za to spotkanie/randkę. Co tydzień wylosowany zostanie jeden szczęśliwiec, który zostanie zaproszony wraz z zaproszoną osobą na wydarzenie w swoim regionie (konkurs przeprowadzany jest w całej Europie).

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie https://www.facebook.com/Chevrolet.Poland?sk=app_216151841786679

Powyższy konkurs wpisuje się doskonale w tematykę naszego nowego portalu „Mój chłopak, moja dziewczyna”. Dajemy naszym czytelnikom unikalną szansę wejścia na projekt portalu i przeczytania kilku wspomnień  o wielkiej miłości i utraconych szansach. Może, dla niektórych będzie to motywacja do wzięcia udziału w konkursie Chevroleta.

Artykuł sponsorowany

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony