Robert Lewandowski twarzą marki Gillette.

ROBERT LEWANDOWSKI PIERWSZYM POLSKIM AMBASADOREM W HISTORII MARKI GILLETTE. Wszechstronnie utalentowany polski piłkarz, grający na pozycji napastnika, reprezentant Polski, a obecnie zawodnik Borussi Dortmund. Król strzelców ekstraklasy, ligowiec roku, określany mianem „polskiego Fernando Torresa”. Jeden z najdroższych piłkarzy w historii polskiej piłki nożnej, który w wieku zaledwie 22 lat przez media okrzyknięty został „bohaterem” i „snajperem na wezwanie”.  8 listopada 2011 na konferencji prasowej w Warszawie, po raz pierwszy występuje w roli ambasadora marki Gillette. Robert Lewandowski – pierwszy w historii Polski ambasador  światowego lidera produktów do golenia dla mężczyzn.

W swej wieloletniej historii,marka Gillette zapraszała do współpracy wielu znakomitych piłkarzy. Legendarną maszynkę Gillette Mach 3 reklamowali najlepsi z najlepszych, m.in. angielski piłkarz David Beckham, a podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Brazylijczyk Kaka, Meksykanin Rafael Marquez oraz Argentyńczyk Leo Messi.

Teraz przyszła kolej na polskiego sportowca, Roberta Lewandowskiego. „Od wielu lat jestem wiernym fanem marki Gillette, dlatego ucieszyła mnie propozycja  współpracy. Pamiętam kiedy golenie zaczynałem z maszynką Gillette Blue II, potem na fali fascynacji Beckhamem sięgnąłem po legendarną już dzisiaj maszynkę Mach 3. Stosowałem ją do chwili, kiedy ambasadorem marki został Thierry Henry. Wówczas maszynka Gillette Fusion stała się dla mnie  numerem 1. Teraz bezkonkurencyjnie jest nią Gillette FusionProGlide – rzeczywiście muszę przyznać, że jej technologia nie ma sobie równych!”

Wybór Roberta Lewandowskiego na ambasadora marki Gillette w Polsce nie był przypadkowy. Cechy dobrego piłkarza, jak precyzja, jakość i szybkość to zarazem cechy dobrej maszynki do golenia. Robert Lewandowski to sportowiec niezawodny i imponujący doskonałą skutecznością. Jak tłumaczy PR Manager marki Gillette, Katarzyna Łopaciuk-Goc „Każdy sportowiec podkreśla, jak kluczową rolę odgrywa dobry sprzęt. Zapewniając komfort i wygodę, gwarantuje jakość i efektywność w działaniu.Robert wybiera tylko najlepsze produkty, dlatego zaoferowaliśmy mu produkt najwyższej jakości od Gillette.”

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony