Orle Gniazdo z widokiem na 150 wysp Nowej Zelandii

Nowa Zelandia oddalona jest od Polski o dziesiątki tysięcy kilometrów, dlatego nie należy do najczęściej wybieranych miejsc na weekendowe wypady, czy coroczne wakacje. Jednakże z pewnością oferuje niezapomniane widoki i przepiękne krajobrazy, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na wypoczynek na najwyższym poziomie. Eagles Nest to jeden z ekskluzywnych ośrodków w Nowej Zelandii, o którym można przeczytać w kolejnym numerze Milesaway Travel.

Eagles Nest, położony na Wyspie Północnej Nowej Zelandii, jest resortem składającym się z pięciu luksusowych willi. Wszystkie urządzone są we współczesnym stylu eklektycznym, a w wystroju wnętrz dominuje minimalizm. Pomieszczenia nie są jednak zimne i pozbawione ducha lecz przytulne, zachęcające do dłuższego wypoczynku. Na uwagę zasługuje dodatkowe wyposażenie, które zaspokoi potrzeby nawet skrajnie wymagających podróżników, jak na przykład podgrzewany i podświetlany basen wybudowany wzdłuż przeglądającego się w zatoce tarasu.

Wszystkie posiadłości oferują niezwykły komfort i wyjątkowy klimat. Najbardziej ekskluzywna jest willa prezydencka Rahimoana. To luksusowe miejsce daje możliwość podziwiania 150 wysepek i wysp Bay of Islands. Dwa prywatne helipady, Porsche Carrera na czas pobytu, własne kino, system nagłośnieniowy, który pozwala na zorganizowanie eventu bez potrzeby zatrudniania firm zewnętrznych, 8 łazienek, 25-metrowy basen infinity z jacuzzi, dostęp do własnej plaży, ochrona i wiele innych usług dodatkowych to kwintesencja luksusu z jednoczesnym zapewnieniem całkowitej prywatności przebywających tu gości.

„Eagles Nest jest godnym polecenia miejscem dla najbardziej wymagających. Zarządzający obiektem dbają o najdrobniejsze szczegóły. Zanim dotarłem na miejsce, Callum Farnell, pełniący funkcję dyrektora zarządzającego resortem, kilka razy pytał mnie o godzinę mego przyjazdu. Zależało mu na tym, aby na miejscu czekał na mnie szampan schłodzony do perfekcji. Szampan okazał się być idealny. Butelka Laurenta-Perriera jest drobnym wstępem do tego, co czeka gości chcących zamieszkać w <<gnieździe>>” – mówi Janusz Gałka, redaktor naczelny Milesaway Travel.

A co, poza przestronnymi willami czeka na gości? Kurort oferuje wiele niezapomnianych wrażeń. Miłośnicy żeglowania mogą skorzystać z luksusowego katamaranu Cool Change, bądź spróbować swoich sił w trakcie polowania na merlina na otwartym morzu na 15-metrowym jachcie Bruce'a Smitha.  Dla zwolenników spokojniejszych form spędzania wolnego czasu do dyspozycji jest prywatna łódź Carino, umożliwiająca oglądanie delfinów i pływanie wśród nich albo nurkowanie w okolicach Poor Knights Islands, w miejscu naznaczonym jako obszar światowego dziedzictwa, a przez Jacquesa Cousteau umieszczonym na liście 10 najlepszych nurkowisk na świecie. A prócz tego wiele, wiele innych atrakcji!

Wypoczynek w Orlim Gnieździe nie należy do najtańszych – cena za willę Rahimoana od 12 261 dolarów nowozelandzkich za noc (ok. 7300 euro). Więcej informacji o Eagles Nest w kolejnym numerze „Milesaway Travel". Więcej informacji i inspiracji na stronie www.milesawaytravel.pl.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony