Nowy system kawowy - Tassimo

Tassimo – jeden przycisk, wiele możliwości Szeroki wybór najwyższej jakości kaw i napojów dostępny za naciśnięciem jednego przycisku. Szybkie śniadanie przed pracą? Popołudniowa chwila relaksu? Romantyczne rendez-vous we dwoje? Niespodziewana wizyta rodziny lub znajomych, którzy akurat byli w okolicy? W każdej z tych sytuacji warto podać coś pysznego i wyjątkowego.

Ale trudno utonąć w głębi oczu ukochanej osoby nad kawą po turecku lub prowadzić rozmowę, próbując zrobić piankę do latte domowymi sposobami. Na szczęście od dziś to już przeszłość. Jacobs Krönung i BOSCH – liderzy swoich branż – połączyli siły i stworzyli rewolucyjny system kawowy Tassimo.

Spośród innych dostępnych na rynku systemów kawowych Tassimo wyróżnia inteligencja. Wystarczy włożyć do ekspresu specjalny T-DISC i nacisnąć jeden przycisk - po kilku chwilach nasz ulubiony napój jest gotowy. Całą resztą zajmie się Tassimo. Jak to możliwe?

System kawowy Tassimo wykorzystuje opatentowane kapsułki T-DISC, które działają w oparciu o inteligentną technologię kodów kreskowych. Ekspres odczytuje kod z kapsułki i na podstawie zawartych tam informacji dobiera wymaganą ilość wody, czas i temperaturę parzenia. W praktyce oznacza to, że bez zbędnego czekania i odrywania od rozmowy z bliskimi czy szybkiego porannego śniadanie, kawę przyrządza za nas Tassimo.

Tassimo bowiem doskonale wie, w którym momencie skończyć parzenie kawy, żeby jej smak był idealny. Wie również, jak bardzo brakuje nam czasu. Dlatego ekspres jest gotowy do pracy natychmiast po uruchomieniu.

Dla każdego coś smacznego

Wiemy już, jak działa innowacyjna technologia Bosch w ekspresach i jakie mądrości można odczytać z wieczka kapsułki. A co kryje T-DISC w swym wnętrzu? O to zadbały ulubione przez Polaków marki Jacobs i Milka. Dla miłośników mocnych wrażeń eksperci smaku Jacobs przygotowali aromatyczne, intensywne espresso ze szlachetnych ziaren Arabiki. Źródłem porannej energii będzie wyborna caffe crema o harmonijnym smaku z delikatną, kremową pianką. Zaś amatorów mlecznych specjałów ucieszy szeroki wybór kaw z mlekiem – klasycznego, włoskiego cappuccino z warstwą puszyście spienionego mleka, trójwarstwowego latte macchiato o delikatnym smaku i aromacie, stanowiącego ucztę dla wszystkich zmysłów oraz wyjątkowego caramel macchiato, dopełnionego słodką nutką karmelu.A dla tych, którzy uwielbiają Milkę, Tassimo ma delikatny smak gorącej, aromatycznej czekolady z warstwą puszystej pianki, który z pewnością docenią nie tylko dzieci.

Różne gusty, różne modele Tassimo

Wypiliśmy już kawę, niektórzy skusili się na czekoladę i powoli kończą się tematy do rozmów. Ale jest jeszcze przecież sam ekspres. Tassimo wyróżnia piękne wzornictwo i szereg dodatkowych funkcji, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie. Na przykład model T65 to propozycja skierowana do prawdziwych koneserów, dla których dobry smak oznacza najwyższej jakości kawę (system filtrowania wody Brita Maxtra), elegancję (podświetlany podest na filiżanki) i funkcjonalność (wyświetlacz LCD).

Równie interesująco prezentuje się rodzina modeli T40. Ich wzornictwo docenili międzynarodowi jurorzy, zaś energooszczędność i niezawodność – miliony rodzin na całym świecie.

Osoby młode ciałem i duchem wykorzystają natomiast potencjał modeli Tassimo z symbolem T20. Ich wymienne fronty w żywych, optymistycznych kolorach, rozjaśnią każde wnętrze lub pozwolą użytkownikowi dopasować wygląd ekspresu do wystroju kuchni.

Po chwilach przyjemności przyszło nam wrócić do rzeczywistości, włożyć filiżanki oraz szklanki po latte do zmywarki i… znów zacząć marzyć o kolejnych kawach.

A wybór nie jest łatwy – Tassimo to wiele pysznych napojów i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Na szczęście wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk.

 


{gallery}tassimo{/gallery}
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony