CZY JESTEŚ PEWNY SWOJEGO OJOSTWA? ZRÓB TEST DNA NA OJCOSTWO!

Szacuje się, że co 10 mężczyzna wychowuje nieswoje dziecko. Nie trzeba odliczać do 10, aby wiedzieć, który mężczyzna nie jest biologicznym ojcem dziecka, które wychowuje. Współczesna biotechnologia dysponuje narzędziami dzięki, którym możesz mieć 100% pewności swojego ojcostwa. Takim narzędziem jest test DNA w kierunku ustalenia ojcostwa..

 

Tylko w 2007 roku do sądów wpłynęło 5581 pozwów o ustalenie ojcostwa. Statystyka ta nie obejmuje testów prywatnych w związku z czym w rzeczywistości ustaleń ojcostwa było znacznie więcej.  Do tej pory obowiązywała zasada domniemania ojcostwa (domniemano, że ojcem dziecka jest mąż matki). Nowe przepisy, które weszły w życie w czerwcu 2009 roku dają większą swobodę ojcom w kwestii ustalenia ojcostwa. Jeśli i Ty borykasz się z problemem niepewnego ojcostwa ZRÓB TEST DNA NA OJCOSTWO!

CZYM JEST TEST NA OJCOSTWO?

Test DNA w kierunku ustalenia ojcostwa jest obecnie najbardziej skuteczną metodą weryfikacji spornego ojcostwa. Polega on na analizie materiału genetycznego pobranego od domniemanego ojca oraz dziecka i  jego porównaniu pod kątem cech wspólnych. Dzięki niemu możliwe jest potwierdzenie ojcostwa danego mężczyzny z prawdopodobieństwem 99,999% ( co w statystyce genetyki populacyjnej określane jest mianem praktycznie dowiedzione) lub też jego wykluczenie ze 100% pewnością.

Każdy z nas jest wyjątkowy. O naszym unikatowym charakterze decyduje m.in. nasze DNA. To dzięki niemu jesteśmy tym kim jesteśmy. Podczas ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa analizuje się właśnie informacje zawarte w DNA.

Do ustalenia ojcostwa laboratoria genetyczne wykorzystują obecnie metodę Multiplex STR. Wykorzystuje ona dwie najważniejsze cechy komórki : dziedziczność oraz polimorfizm (zmienność) w niekodujących fragmentach genu (markerach). Badając ojcostwo danego mężczyzny sprawdza się ile powtórzeń określonych motywów nukleotydów było w danych miejscach na DNA ( tzw. markerach). Wynik badania podaje się więc w liczbach, które oznaczają ilość powtórzeń danego motywu nukleotydowego.

Jesteś zainteresowany wykonaniem takiego badania? Już teraz ZAMÓW TEST DNA NA OJCOSTWO


JAK PRZEBIEGA TEST DNA W KIERUNKU USTALENIA OJCOSTWA ?

Badanie na ojcostwo  to jest bardzo proste, szybkie i całkowicie bezbolesne. Cała procedura uproszczona została w zasadzie do minimum w związku z czym nie wymaga od Ciebie wykonywania żadnych skomplikowanych czynności. Jedyne co musisz zrobić to zamówić zestaw testowy do pobrania materiału , który następnie zostanie Ci przesłany na podany przez Ciebie adres a następnie pobrać materiał i odesłać go do analizy.

Obecnie standardowym materiałem pobieranym do testu DNA w kierunku ustalenia ojcostwa jest wymaz z wewnętrznej strony policzka. Jego pobranie nie powinno sprawić nikomu kłopotu w związku z czym można go dokonać samemu w domu za pomocą zamówionego zestawu testowego.  Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja pobrania materiału oraz wszystkie potrzebne dokumenty.

Pobrany materiał należy przesłać do laboratorium, gdzie następnie odbywa się jego analiza. W ciągu 7-14 dni roboczych otrzymasz wynik badania.

JAK ZAMÓWIĆ BADANIE ?


Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś poznać szczegółowe informacje na temat badania ? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Test DNA w kierunku ustalenia ojcostwa możesz zamówić w jeden z następujących sposobów:

  • Kliknij na „ Zamawiam badanie” (na dole strony)
  • Zadzwoń na bezpłatną ( dla połączeń z numerów stacjonarnych) Infolinię 0 800 702 741 lub na telefon stacjonarny  (032) 363 08 75
  • Napisz do nas na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony