Panasonic zdobywcą Kryształowej Statuetki Marki Godnej Zaufania

Warszawa, 12 maja 2011 r. – Polscy konsumenci docenili jakość produktów firmy Panasonic, co zaowocowało przyznaniem jej przez czytelników Reader’s Digest nagrody Kryształowej Statuetki Marki Godnej Zaufania w kategorii produktów RTV.

Reader’s Digest już po raz 11 przeprowadził badania European Trusted Brands.
W tym roku badanie objęło 33 005 respondentów z 16 krajów Europy, w tym Polski. Jest to jedno z największych i najszerzej zakrojonych badań konsumenckich w Europie przeprowadzanych przez Rider’s Digest od 2001 r. Badanie realizowano metodą kwestionariusza on-line lub ankiety pocztowej
w okresie sierpień – październik 2010 r. Polska część badania pokazała, że w kategorii produktów RTV Polacy cenią produkty firmy Panasonic za jakość.

Przyznanie marce Panasonic Kryształowej Statuetki Marki Godnej Zaufania jest dla nas wyrazem uznania i niezwykłym wyróżnieniem dla naszych produktów. Projektujemy nasze urządzenia tak, aby zyskać zaufanie konsumentów. Badanie European Trusted Brands jest dowodem na to, że nasza ciężka praca przynosi efekty. Kryształowa Statuetka Marki Godnej Zaufania przyznana przez czytelników Reader’s Digest jest dla nas tym cenniejsza, iż metodologia przyznawania tych wyróżnień odzwierciedla również wartości, którym hołduje marka Panasonic: wysoką jakość, odpowiednią relację wartości do ceny, wizerunek marki i dbałość  o potrzeby klienta. Fakt, że w oczach konsumentów spełniamy powyższe kryteria jest dla nas ogromnym wyróżnieniem”. – powiedziała Klaudia Głowacka, dyrektor marketingu firmy Panasonic w Polsce.

Kryształowe Godła, przyznawane są w kategorii jakościowej, w której marki oceniane są przez badanych według 4 kryteriów: jakości, stosunku wartości
do ceny, silnego wizerunku oraz zrozumienia potrzeb klienta.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony