AA Men konkurs do wygrania przygoda życia!

Cabo Verde –  rajski zakątek Oceanu Atlantyckiego, na zachód od wybrzeży Afryki, synonim przygody i  egzotyki, gdzie znajdują się długie, piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda oraz oszałamiające, górskie krajobrazy. Ten oto przepiękny i nieznany dla większości ludzi tropikalny archipelag składa się z dziewięciu zamieszkanych wysp i kilku mniejszych wysepek. Powstał on w wyniku erupcji wulkanicznej i każda z wysp jest zupełnie inna, każda ma własną, specyficzną atmosferę. Na jednej znajdują się niekończące, piaszczyste plaże z delikatnym piaskiem i lazurową czystą wodą, na innej sucha księżycowa kraina albo bogata, urodzajna gleba z mnóstwem egzotycznej roślinności oraz plantacjami kawy i herbaty. Najwyższy szczyt archipelagu to czubek wulkanu Fogo, który znajduje się na wysokości 2829 m n.p.m i można go zdobyć pięciogodzinnym trekkingiem. Podziwiać można tu również bogactwo podmorskiego świata, który jest pełen roślin i zwierząt morskich,  jaskiń oraz opuszczonych, rozbitych łodzi. Można także stać się na chwilę towarzyszem dla tutejszych dużych żółwi, które żyją w wolnych wodach atlantyckich…

Możesz sam to wszystko zobaczyć i przeżyć niezwykłą przygodę! Zarejestruj się na stronie www.meskiepasje.pl i weź udział w konkursie AA MEN. Wystarczy, że rozwiążesz czekające Cię tam zadania oraz udowodnisz, że jesteś mężczyzną z pasją, a będziesz miał możliwość wygrania wyprawy życia!

Nagroda główna to ekstremalna, fascynująca, 7 dniowa wyprawa katamaranem po wyspach Cabo Verde w towarzystwie ambasadorów marki AA MEN: himalaisty Piotra Pustelnika oraz mistrza Polski w kitesurfingu Victora Borsuka. W programie wycieczki czeka Cię między innymi: windsurfing, kitesurfing, połów tuńczyków, wspinaczka, nurkowanie, trekking oraz trawers autami terenowymi.

Konkurs już ruszył i trwać będzie do 7 kwietnia – zarejestruj się już dziś i walczyć o jedno z 7 miejsc na ekstremalnej wyprawie!

Jeśli będziesz jedną z pierwszych osób, które rozwiążą wszystkie zadania konkursowe, otrzymasz bon rabatowy do drogerii Rossmann na produkty AA.

Jest to wyprawa tylko dla mężczyzn, lecz każda kobieta może zgłosić swojego mężczyznę i jeśli to właśnie on wygra – ją czeka wspaniały pobyt w SPA!

Więcej szczegółów na www.meskiepasje.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony