MATEUSZ DAMIĘCKI AMBASADOREM MERCEDES-BENZ GRUPA WRÓBEL

Mateusz Damięcki współpracuje z Mercedes-Benz Grupa Wróbel, jedną z największych w Polsce sieci dealerskich i serwisowych tej prestiżowej marki samochodowej. Znany z wielkiego i małego ekranu aktor, prywatnie jest pasjonatem podróży i starych samochodów. Szczególnym sentymentem darzy oldschoolowe modele marki Mercedes – jest posiadaczem kultowej „beczki” z 1985 roku, którą można na co dzień oglądać w salonie Grupy Wróbel we Wrocławiu. - Auto ma ponad 30 lat, a nadal jest nie tylko na chodzie, ale i w świetnym stanie, a do tego ma ponadczasowy sznyt – opowiada Mateusz Damięcki.

m.damieckiAktor szczególnie emocjonalnie związany jest z modelem terenowym - Mercedes G klasa, którym w 2009 roku odbył podróż na Syberię, przemierzając w dwa miesiące 25.000 km bezdroży Rosji.

 

- Tym autem nie tylko dotarłem na przysłowiowy koniec świata. 3 Gelendy, w tym moja, z 1982 roku, służyły naszej 6-osobowej ekipie za domy. Można zaryzykować twierdzenie, że były pełnoprawnymi „członkami” wyprawy. Dzięki nim mogliśmy wraz z przyjaciółmi odbyć tę trudną, ale jakże fascynującą podróż i wrócić bezpiecznie do domu - wspomina aktor.

 

- Mercedes to klasa sama w sobie, piękny design, ale przede wszystkim najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wykonując zawód aktora, bardzo często przemieszczam się po całej Polsce, ale też zagranicę. Czy to na spektakl czy na plan zdjęciowy muszę dotrzeć bezpiecznie i na czas, dlatego niezawodny samochód i sprawdzony serwis to moje narzędzia pracy – komentuje Mateusz Damięcki. I dodaje: - Współpracując z Grupą Wróbel mam też okazję spotykać równie zagorzałych fanów Mercedesa, czy to na zlotach zabytkowych aut, czy na wyprawach off-roadowych – dodaje Damięcki.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony