Tylko dla dorosłych

Poczucie własnej wartości to podstawa do tego, aby być szczęśliwym. Nie chodzi o zbyt dużą pewność siebie, ale o to, by było nam dobrze samemu ze sobą. Możemy wtedy poczuć się szczęśliwi u boku drugiej osoby i sprawić, że ona również będzie zadowolona z życia. Kiedy akceptujemy siebie, czujemy się dobrze w swoim ciele, znamy swoje atuty i umiemy je podkreślić, czujemy się piękniej i seksowniej. Czasami jednak chcemy lub zwyczajnie potrzebujemy pomóc sobie stać się najseksowniejszą wersją siebie. Jak to zrobić radzi marka GATTA.

Gatta Ars AmandiPodobać się sobie

Nic nie pomaga poczuć się bardziej seksownie niż świetna bielizna. No może poza… bielizną erotyczną. To jednak nadal temat dla wielu z nas wstydliwy. Przyznanie się do tego, że lubimy taką bieliznę, odbierane jest jako wulgarność czy wyuzdanie. Chcąc ją kupić rumienimy się jak nastolatki. Kiedy partner daje ją swojej kobiecie, ona rozumie to jako zachętę do igraszek lub spróbowania czegoś nowego w łóżku. Te skojarzenia trochę niesprawiedliwe wrzucają do jednego worka wszystko, co jest choć trochę odważniejsze.

Czy bielizna erotyczna może być elegancka?

Bielizna erotyczna ma niewiele wspólnego z tym, co znaleźć można w sex shopach. Ta proponowana przez najlepsze marki jest doskonałej jakości, piękna i niewiele różni się od tzw. normalnej bielizny. Jednak bez wątpienia pozwala poczuć się niezwykle seksownie! A jest przecież tak wiele sytuacji, kiedy tak właśnie chcemy się czuć. Randka z ukochanym? Dress code w pracy, który powoduje, że czujemy się zupełnie aseksualnie? Babski wieczór w klubie i tańce do rana? Na każdą tę okazję można wybrać klasyczną bieliznę, ale można też erotyczną. Zmysłowe pończochy założone pod małą czarną czy szary kostium wyglądać będą jak klasyczne rajstopy, a tylko my będziemy wiedzieć, co jest wyżej. Czy nie podnosi to lekko adrenaliny? Taka bielizna ma dodawać energii i seksapilu.

Seksownie nie znaczy wulgarnie

Dzięki pięknej bieliźnie erotycznej można poczuć się najseksowniejszą wersją siebie. Decydując się na nią można wybierać z mnóstwa modeli: rajstopy, których górna część wygląda jak delikatne majteczki, pończochy połączone z pasem, cieniutkie rajstopy z seksowym wycięciem czy rajstopy z kokardką na pupie. Wszystkie pokazujące więcej niż klasyczna bielizna, ale nigdy zbyt wiele.

Dla niej i dla niego

Mimo, że świat zarzucany jest masą seksownych zdjęć, przymiotnik ten nadal kojarzy się, mówiąc wprost, z sex shopem. Tymczasem seksowna bielizna może być pięknym uzupełnieniem szuflady lub doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanej. Obdarowanie nią swojej partnerki przez mężczyznę pokaże jej, że chce on, aby czuła się przy nim jeszcze piękniejsza i bardziej kobieca. To tak naprawdę prezent dla dwojga. Oboje poczują się dzięki niej bardziej atrakcyjni, zadbani i pożądani. Odważniejsze pary mogą pokusić się np. o pończochy inspirowane Kamasutrą z nadrukowanymi scenami z tej księgi. Oburzające? Absolutnie? To przecież sztuka kochania i uprawiania miłości!

Bielizna erotyczna z kolekcji Ars Amandi marki Gatta dostępna jest w salonach firmowych w całym kraju oraz na stronie internetowej: www.gatta.pl.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony