Świąteczne propozycje od firmy Sennheiser

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. To wyśmienita okazja, by zrobić swoim bliskim wymarzony prezent. Szukając upominków często zwracamy uwagę na najnowsze elektroniczne gadżety. Warto jednak dać ważnej dla nas osobie coś, co będzie nie tylko modne, ale też użyteczne. Dobrym pomysłem mogą być słuchawki.

Słuchawki na prezent powinny być przemyślanym zakupem. Podczas poszukiwań należy się zastanowić nie tylko nad ceną i jakością, lecz także stylem tego gadżetu. Aby pomóc trafić w gusta przyszłych użytkowników, firma Sennheiser przygotowała sześć propozycji prezentowych.

Mobilne i eleganckie – Sennheiser Momentum Free

Model ten skupia w sobie bezkompromisową jakość brzmienia, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz luksusowy minimalistyczny styl. Słuchawki wykonano z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia znakomity komfort odsłuchu, ponadczasowe wzornictwo oraz wytrzymałość. Ergonomiczne moduły uszne zostały precyzyjnie zrobione ze stali nierdzewnej z zastosowaniem chromowanych lustrzanych detali. Wbudowane magnesy, które je łączą, sprawiają, że słuchawki można nosić wokół szyi, gdy z nich nie korzystamy.

hd_660Ulepszona legenda – Sennheiser HD 660 S

Mocna, a zarazem lekka konstrukcja sprawia, że słuchanie muzyki w tych słuchawkach jest niezwykle komfortowe. Elastyczne i wymienne nauszniki same dopasowują się do kształtu głowy. Gwarantuje to odczucia, które umożliwiają pełne skupienie się na dźwięku. Model HD 660 S zapewnia pełne basy, wyśmienitą funkcjonalność w średnich częstotliwościach oraz przyjemne i łagodne wybrzmiewanie wszystkich tonacji. Czerpiąc z najlepszych tradycji serii HD 6.., nowe słuchawki doskonale sprawdzą się zarówno po podłączeniu do domowego zestawu Hi-Fi, jak i przenośnego odtwarzacza.

sennheiser_hd_4.50Bezprzewodowy mieszczuch Sennheiser HD 4.50 BTNC

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth HD 4.50 BTNC zapewniają swobodę od kabli i czynią każde wyjście w miasto przyjemniejszym. Dzięki wokółusznej konstrukcji, aktywnej redukcji szumów otoczenia i głębokim, ergonomicznie zaprojektowanym nausznikom słuchawki zapewniają duży komfort nawet podczas długich odsłuchów praktycznie w każdym otoczeniu. Dzięki składanej konstrukcji i dołączonemu pokrowcowi można je łatwo przechowywać.  HD 4.50 doskonale sprawdzą się w połączeniu ze smartfonami, ponieważ oferują nie tylko wysokiej jakości brzmienie, lecz także mogą posłużyć do odbierania połączeń.

sennheiser_pxc_550Dla podróżujących – Sennheiser PXC 550 Wireless

PXC 550 Wireless zostały zaprojektowane z myślą o często podróżujących osobach, które mają wysokie wymagania w zakresie dźwięku. To wyjątkowo przyjazny towarzysz podróży, który zapewnia najwyższą jakość i owiane legendą brzmienie Sennheisera. Eleganckie bezprzewodowe słuchawki PXC 550 zostały wyposażone w baterie, które pozwalają nawet na 30 godzin działania. Aktywna redukcja szumów Sennheiser NoiseGard pozwala odseparować się od otoczenia i skupić się na ulubionej playliście. Dzięki prostej w użyciu aplikacji CapTune użytkownik może w łatwy sposób spersonalizować brzmienie słuchawek.

sennheiser_cx_7.Ergonomiczne i wielofunkcyjne – Sennheiser CX 7.00BT

Nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Sennheiser CX 7.00BT zapewniają komfort nawet podczas dłuższego słuchania muzyki. Ergonomiczna naszyjna konstrukcja zapewnia wygodę noszenia, a cztery różnej wielkości wkładki douszne pozwalają optymalnie dopasować słuchawki do kanałów usznych, co poprawia tłumienie szumów otoczenia nawet w głośnym środowisku. Proste parowanie NFC za naciśnięciem jednego przycisku zapewnia szybkie połączenie z urządzeniami przenośnymi.

Funkcjonalne rozwiązanie multi-connection pozwala na równoczesną współpracę z dwoma urządzeniami, takimi jak smartfon oraz komputer. Ponadto dzięki zintegrowanemu mikrofonowi, opcji trójstronnej rozmowy telefonicznej i przydatnym powiadomieniom głosowym, możemy korzystać z tego modelu jak z typowego zestawu słuchawkowego.

sennheiser_momentumDla osób ceniących styl – Sennheiser Momentum Wireless M2 AEBT

Wykonane z najlepszych materiałów: skóry i stali nierdzewnej wraz ze składanym pałąkiem i wydajną technologią Bluetooth są wzorem stylu i mobilności. Jednak wygląd i komfort użytkowania to nie wszystko, co mają do zaoferowania. Flagowe słuchawki serii MOMENTUM to także najwyższej jakości dźwięk spod znaku Sennheiser. Wisienką na torcie jest aktywny system redukcji hałasu otoczenia, dzięki któremu można cieszyć się muzyką w każdych warunkach.

 

 

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony