LEGO NINJAGO odkryj w sobie ninję!

Takiej zabawy dzieci jeszcze nie miały! Nie dość, że czeka je 1,5 godziny zabawy w świecie zbudowanym w całości z kultowych klocków LEGO® z bohaterami ulubionej serii LEGO® NINJAGO®, to na dodatek będą miały okazję przeżyć naprawdę niesamowite emocje, oglądając film w sali ŠKODA 4DX®, gdzie za sprawą oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX® poczują, że znajdują się w samym środku emocjonującej akcji wraz z Lloydem i Masterem Wu. Premiera „LEGO® NINJAGO®: FILM” odbędzie się już 22 września. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

lego_ninjagoW nowej, pełnometrażowej animacji przygodowej „LEGO® NINJAGO®: Film” do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele - tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO®. Grupie przewodzi mądry i zabawny mistrz kung fu, Wu. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

Najbardziej oczekiwany hit tej jesieni - „LEGO® Ninjago®: Film” to kolejna produkcja Dana Lina, Phila Lorda, Christophera Millera i Roya Lee, czyli ekipy, która stworzyła kasowy przebój „LEGO® Przygoda”. Tym razem zabawa szykuje się jeszcze bardziej odjechana, gdyż dzieci będą miały możliwość obejrzeć film w sali ŠKODA 4DX®, gdzie dzięki rewolucyjnej technologii 4DX®, oddziałującej na zmysły, realnie poczują np. różnorodne zapachy, krople deszczu, wiatr i wibracje. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, spowodują, że dzieci odkryją w sobie wielką moc i staną się prawdziwymi ninja, przed którymi nie ma nic strasznego!

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony