Dzieciaki rządzą na pokazach przedpremierowych w Cinema City!

Co się dzieje, gdy w rodzinie pojawia się nowe dziecko – bobas w garniturze, który chce być szefem? Odpowiedź poznacie w nowym, przezabawnym filmie twórców „Shreka”, „Kung Fu Pandy” i „Madagaskaru” J. Sieć kin Cinema City zaprasza na specjalne, świąteczne pokazy przedpremierowe animacji „Dzieciak rządzi”, które odbędą się w dniach 15, 17 i 18 kwietnia. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

dzieciakrzadzi_plakatPewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Chłopiec zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący aktówkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w domu. Chłopcy muszą jednak połączyć siły - Tim trafia na trop tajemnego spisku, który może… zmienić losy całego świata! „Dzieciak rządzi” to historia wielkiej przygody, która pokazuje, że silne więzy rodzinne mogą pokonać niejedną przeszkodę!

„Dzieciak rządzi” to ubaw w dobrym stylu. Film został zrealizowany przy użyciu najnowszych technologii, a jednocześnie „kreska” nawiązuje do klasycznej  animacji. - Ta produkcja umożliwiła mi oddanie magii tradycyjnego kina 2D, wzbogacając je o efekty komputerowe. Chcieliśmy, aby bohaterowie byli „jak z krwi i kości” i pokazać ich mimikę, co dawniej nie było możliwe. Dzisiejsza animacja różni się diametralnie od klasycznych kreskówek - mówi reżyser Tim McGrath.

Wielką zaletą filmu jest także humor, ciepło i nietuzinkowi bohaterowie. — Ta historia pięknie pokazuje niezwykle bujną wyobraźnię dzieci - mówi producentka hitu „Bob Kanciastoporty”,  Ramsey Naito.

Z kolei scenarzysta Michael McCullers dodaje, że pisanie scenariusza z perspektywy 7-latka było szalenie zabawnym i kreatywnym wyzwaniem: - To historia o dynamice w rodzinie, o miłości oraz zazdrości o uczucia i uwagę. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - i dzieci i dorośli - bo opowiada o przeżyciach bliskich nam wszystkim. Każda rodzina przechodzi przez to, co nasi filmowi bohaterowie - no, może poza niemowlakiem w garniturze J.

Film można zobaczyć przedpremierowo już 15, 17 i 18 kwietnia we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D. „Dzieciak rządzi” wchodzi na ekrany w piątek 21 kwietnia.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony