Rusza przedsprzedaż „Szybkich i wściekłych 8” w Cinema City

Są szybcy, są wściekli i znów gotowi do akcji! Zobacz ósmą, elektryzującą część „Szybkich i wściekłych” w kinach Cinema City w formacie 2D, IMAX® lub 4DX®! Wkrocz do świata niebezpieczeństw i niesamowitej szybkości i daj się całkowicie wciągnąć w wir zawrotnej akcji, oglądając film na gigantycznych ekranach w kinach IMAX lub weź udział w szaleńczych pościgach i poczuj prawdziwą prędkość dzięki rewolucyjnej i oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX. Kolejna część pełnej akcji przygód samochodowego gangu wjedzie do kin już 21 kwietnia, ale ty możesz kupić bilet już teraz! Przedsprzedaż rusza już w piątek 31 marca. Nie możesz się spóźnić! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

szybcy i wściekli 8„Szybcy i wściekli 8” to najbardziej odjechany i szalony film z serii. Poprzednia, siódma część była międzynarodowym przebojem i bijąc rekordy wszelkich rekordów, stała się szóstym najbardziej dochodowym filmem w historii kinematografii! Wyprzedziła m.in. takie filmy, jak „Iron Man 3”, „Skyfall” czy „Park Jurajski”, a ósma część ma szanse, by jeszcze ten wynik poprawić!

Co o filmie piszą krytycy?

- To nie żart! „Szybcy i wściekli 8” to zdwojona dawka akcji, emocji, intensywności, humoru i - oczywiście - rodziny! (Eric Davis z portalu Fandango)

- „Ósemka” wynosi rozrywkowość serii na zupełnie nowy poziom. To bardzo różny od poprzednich film. Będzie gigantycznym przebojem! (Peter Sciretta, Slashfim)

- To kolejna zwycięska odsłona tej serii! Szalona, zabawna i bardzo różna od poprzednich części. Śmiałem się, płakałem, świętowałem! (Germain Lussier, io9)

- Taaaaak! „Szybcy i wściekli 8” to perfekcja! Mnóstwo zabawy! (Rebecca Ford, The Hollywood Reporter).

„Szybcy i wściekli 8” to prawdziwa petarda - szaleńcze zwroty akcji, niesamowite efekty specjalne i ekstremalna dawka emocji. Dzięki sieci kin Cinema City już teraz możesz kupić bilet na ten mega hit. Usiądź wygodnie w fotelu i poczuj się jak Vin Diesel w super szybkiej bryce. „Szybcy i wściekli” przemierzą świat od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku, po lody arktycznego morza Barentsa, by powstrzymać zło i chaos. Będzie się działo!

Daj się porwać szaleńczej akcji, oglądając film na gigantycznych ekranach w kinach IMAX lub doświadcz super mocnych, wręcz wciskających w fotel emocji, oglądając film w technologii 4DX, która oddziałuje na wszystkie zmysły i pozwala realnie poczuć zapachy, podmuchy wiatru, krople wody, wibracje i ruch. Dzięki ruchomemu fotelowi 4DX poczujesz się, jak Dominic Toretto pędzący amerykańskimi ulicami w szaleńczym tempie.

W filmie wystąpią znani i lubiani bohaterowie z poprzednich części m.in. Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Elsa Pataky, Tyrese Gibson, Helen Mirren, Charlize Theron. Za reżyserię odpowiada F. Gary Gray.

„Szybkich i wściekłych 8” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D oraz w wersji IMAX w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź oraz w Salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony