Przejmij kontrolę nad powietrzem, którym oddychasz w domu.

Jesteśmy coraz bardziej świadomi wzrastającego poziomu zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz i związanego z nim zagrożenia dla zdrowia. Natomiast wciąż zaskakuje nas fakt, że powietrze, którym oddychamy w domu czy w pracy bywa nawet do 5 razy bardziej zanieczyszczone.  Badania udowodniły, że niska jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń zaostrza objawy alergii. Właśnie dlatego, przy okazji Światowego Tygodnia Alergii, organizowanego co roku przez Światową Organizację Alergii w celu zwiększania świadomość w zakresie chorób alergicznych i związanych z nimi schorzeń, firma Philips zachęca konsumentów do przejęcia kontroli nad jakością powietrza, którym oddychają na co dzień w domu lub w pracy.

ac3256Jednym z głównych czynników, które wpływają na jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń, jest obecność alergenów takich jak kurz, pyłki, roztocza, zarodniki pleśni i sierść zwierząt. Alergicy stanowią coraz większy odsetek osób cierpiących na choroby przewlekłe. Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia ponad 20% światowej populacji zmaga się z chorobami alergicznymi takimi jak katar sienny, astma alergiczna i alergiczny nieżyt nosa.

Philips ma na celu wspieranie konsumentów w walce o lepszą jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń, pomagając im usunąć wiele czynników drażniących i alergenów, które mogą zaostrzać objawy alergii.

Na jakość powietrza na zewnątrz mamy niestety mniejszy wpływ, możemy jednak sprawić, by powietrze w naszym otoczeniu stało się zdrowsze i pozbawione czynników, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i stanowić źródło powstawania alergii w przyszłości. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania i technologie takie jak te zastosowane w oczyszczaczu powietrza Philips AC3256, który nie stosuje silnych środków chemicznych i nie emituje ozonu ani szkodliwych dla zdrowia związków organicznych.

Zastosowana w oczyszczaczu technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza oraz skutecznie filtruje zanieczyszczenia: drobne cząsteczki o wielkości zaledwie 20 nanometrów, usuwając do 99,9% cząsteczek PM2,5 oraz gazów, bakterii, wirusów, pyłków, kurzu, roztoczy i sierści znajdujących się w powietrzu, którym oddychasz w pomieszczeniu. Oczyszczacz zapewnia też sprawdzoną ochronę przed lotnymi związkami organicznymi.

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony