Premiera „Logan: Wolverine” w Cinema City

Nieśmiertelność to przekleństwo! Przekonał się o tym superbohater Wolverine, wzorowany na przebojowej serii komiksowej o X-Menach. Zobacz jak fenomenalny Hugh Jackman po raz ostatni wciela się w rolę Logana: bohatera, który stał się legendą. Piękne krajobrazy, pościgi samochodów przyszłości i spektakularne sceny walki. Więcej, mocniej i silniej przeżyjesz, oglądając film na gigantycznym ekranie IMAX lub w sali ŠKODA 4DX. Premiera filmu już 3 marca. Bilety można kupić w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

loganLudzka historia o mutantach

2029 rok. Mutantów już właściwie nie ma. Przygnębiony i odcięty od świata Logan żyje i zapija smutki w kryjówce gdzieś przy granicy z Meksykiem. Zarabia jako kierowca do wynajęcia. Pewnego dnia pojawia się młoda mutantka, ścigana przez mroczne siły. Logan bierze udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów. Ta misja zaprowadzi go do jego przeznaczenia.

Seria filmowa o Wolverine, jednej z najbardziej złożonych i mrocznych postaci komiksowych w historii, to nie tylko zapierające dech w piersiach sceny akcji, ale i studium wewnętrznych konfliktów głównego bohatera. - Zawsze uważałem, że siła X-Menów, w tym Wolverine'a, tkwi w ich człowieczeństwie, a nie supermocach - mówi Hugh Jackman, odtwórca głównej roli. „Logan” to najbardziej wnikliwe, szczere i prawdziwe spojrzenie na Wolverine'a ze wszystkich części serii. - Chcieliśmy, by stanowiła pewnego rodzaju odrębność. Jest najbardziej realistyczna ze wszystkich filmów o X-Menach, a może i ze wszystkich ekranizacji komiksów. Jest bardzo ludzka - dodaje aktor.

Hardkorowa jazda po pustyni w kinie!

Cinema City zaprasza na pokazy filmowe na gigantycznych ekranach IMAX, dzięki którym ekscytujące sceny walki będą jeszcze bardziej spektakularne, kolory krajobrazów - od pustynnych terenów El Paso przez Nowy Meksyk, Teksas, Oklahomę, Kansas i Dakotę Południową - jeszcze bardziej nasycone, a muzyka czystsza i bardziej emocjonująca. Z kolei wielbiciele naprawdę ostrych wrażeń będą zachwyceni odbiorem filmu w salach ŠKODA 4DX, gdzie przeniosą się w sam środek walki mutantów! Dzięki rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, widzowie fizycznie poczują wiatr, krople wody czy różnorodne zapachy. Z kolei ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania są doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, a widzowie poczują się, jakby siedzieli w autach przyszłości i odbywali hardkorową jazdę po pustyni!

W filmie występuje Hugh Jackman, Patrick Stewart, Stephen Merchant, Dafne Keen. Za kamerą stanął James Mangold, twórca m.in. „Spaceru po linie”, „Przerwanej lekcji muzyki”, „3:10 do Yumy”.

„Logan” Wolverine” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, w technologii IMAX w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza i Manufaktura Łódź, oraz w wersji 4DX w kinach: Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony