Keanu Reeves powraca jako były zawodowy zabójca

Już od 10 lutego Cinema City zaprasza fanów kina akcji na premierę „Johna Wicka 2”, kontynuacji kultowego hitu z 2014 roku z Keanu Reevesem w roli głównej. Film będzie dostępny w wersji 2D we wszystkich kinach Cinema City, a fani mocnych wrażeń będą mogli go obejrzeć w formacie 4DX® i dzięki nowoczesnej technologii oddziałującej na wszystkie zmysły przenieść się w sam środek zabójczej akcji! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

john Wick„Johna Wick" był jednym z hitów 2014 roku, który w błyskawicznym czasie zyskał status kultowego: hiperkinetyczne sceny pojedynków z udziałem broni palnej oraz sztuk walki sprawiły, że film stał się sukcesem na skalę światową. W drugiej części fani kina akcji i Keanu Reevesa zobaczą jeszcze więcej akcji, jeszcze więcej dramatu i wewnętrznych rozterek tytułowego bohatera.

Tym razem legendarny super zabójca, John Wick, znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany z nim ślubami krwi John nie może odmówić. A to oznacza, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

W filmie występują: Keanu Reeves, Laurence Fishbourne, za reżyserię odpowiada Chad Stahelski.

Film „John Wick 2” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, a fani naprawdę mocnych wrażeń mogą wybrać seans w wersji 4DX - rewolucyjnej technologii, która oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów, a widzowie fizycznie czują m.in. wiatr, krople wody, różnorodne zapachy czy wibracje. Widzą mgłę, błyski piorunów, stroboskopy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, przenoszą widza w środek akcji, dzięki czemu może poczuć się jak John Wick. Sale ŠKODA 4DX mieszczą się w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony