Poczuj prawdziwą przyjemność z oglądania „Sztuki kochania”.

Najbardziej oczekiwany i pożądany polski film „Sztuka kochania” wejdzie na duże ekrany 27 stycznia. Warto nabyć bilet już dziś dzięki przedsprzedaży, którą uruchomiła sieć Cinema City. Kupując bilet z wyprzedzeniem, pierwsi widzowie mogą zagwarantować sobie najlepsze miejsca, by obejrzeć film o kobiecie-legendzie, która potrafiła przełamać tabu seksualne Polaków. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

sztuka_kochania„Sztuka kochania” to film opowiadający historię Michaliny Wisłockiej,  lekarki i seksuolożki, która dokonała niemożliwego - w pruderyjnej PRL-owskiej rzeczywistości otworzyła na oścież drzwi polskich sypialni. Rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, Wisłocka zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki - wydanej w 1976 roku tytułowej “Sztuki kochania”, która zniknęła z półek księgarni w zaskakującym tempie, stając się absolutnym bestsellerem. Poradnik sprzedany w większej liczbie egzemplarzy niż Biblia i „Pan Tadeusz”, na zawsze zmienił życie seksualne milionów Polaków.

W filmie w reżyserii Marii Sadowskiej, w rolach głównych zobaczymy plejadę uznanych aktorów: Magdalenę Boczarską, Piotra Adamczyka, Justynę Wasilewską, Jasminę Polak, Eryka Lubosa.

- To była niesamowita kobieta „z jajami“, która dzisiaj również nie jednego by zszokowała - mówi o pierwowzorze swojej postaci, Magdalena Boczarska, filmowa Michalina Wisłocka. Reżyserka filmu, Maria Sadowska dodaje: uważam że „Sztuka kochania“ jest bardzo aktualna pod wieloma względami. W dzisiejszych czasach może już nie potrzebujemy tak wiele wiedzy merytorycznej, ponieważ z każdej strony epatuje na nas seks, pornografia, ale zapomnieliśmy o tej drugiej stronie, psychologicznej.

Aby zapewnić widzom najwyższą przyjemność oglądania „Sztuki kochania”, sieć kin Cinema City uruchomiła przedsprzedaż. Już teraz mogą kupić bilety i wybrać dla siebie najlepsze miejsca na najdogodniejsze seanse w kinach Cinema City.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której za 42 lub 49 zł miesięcznie kinomaniacy mogą oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile zechcą.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony