ASUS nowa linia płyt głównych

ASUS ogłasza kompletną linię płyt głównych Z270,  zaprojektowanych w celu maksymalnego wykorzystania potencjału procesorów Intel® Core™ siódmej generacji. Nowa rodzina obejmuje bardzo oczekiwaną następną generację płyt głównych do gier Republic of Gamers (ROG) Maximus IX — zwłaszcza że model Maximus IX Apex już zapewnił sobie miejsce w historii, ustanawiając osiem rekordów świata i 13 pierwszych miejsc w skali globalnej w kilku najcięższych benchmarkach.

rog_maximusWśród zaprezentowanych modeli znalazły się najnowsze płyty główne do gier ROG Strix dla entuzjastów zwracających uwagę na styl, zupełnie nowa seria ASUS Prime do codziennego przeprowadzania zmian i regulacji, a także najnowsze płyty ASUS TUF o stabilności 24/7 i zupełnie nowych opcjach przetaktowania. Seria płyt głównych ASUS do stacji roboczych również została przystosowana do rewolucji Z270 — wszystkie płyty są naszpikowane wyjątkowymi technologiami pozwalającymi użytkownikom wycisnąć maksimum wydajności z najnowszych CPU Intela.

Komentując serię płyt głównych Z270, Joe Hsieh, wiceprezes firmy ASUS oraz dyrektor generalny działu płyt głównych i planowania nowych produktów, powiedział: „Nasze poprzednie generacje zostały sprawdzone i były najczęściej nagradzane przez wiele szanowanych mediów, dowodząc, że ASUS jest marką numer jeden w płytach głównych. Robimy, co w naszej mocy, by zaoferować najlepiej sprzedające się, łatwe w użyciu, stabilne i godne zaufania płyty główne (Best-selling, Easy-to-use, Stable, Trusted) — stąd w skrócie zwiemy je BEST. W przypadku naszej generacji Z270 do maksimum rozwinęliśmy innowacyjność i możliwość dostosowywania, udostępniając takie funkcje personalizacji jak oświetlenie RGB Aura Sync oraz obsługa podzespołów stworzonych na drukarkach 3D. Podjęliśmy też współpracę z firmą Shapeways w celu uruchomienia specjalnego sklepu ASUS, w którym użytkownicy z całego świata mogą nabyć, pobrać i dostosować dowolne akcesoria drukowane w 3D, więc nie będą już musieli wpatrywać się w monotonną, nieatrakcyjną obudowę komputera. Pora uwolnić moc procesorów Intel Core siódmej generacji — a płyta główna ASUS z serii Z270 idealnie się do tego nadaje!”

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony