Fronczewski, Szwed i Blumenfeld w polskiej wersji Torment: Tides of Numenera

Wydawnictwo Techland ma przyjemność ogłosić, że długo oczekiwana gra RPG studia inXile Entertainment - Torment: Tides of Numenera, dostępna będzie w Polsce z pełnym dubbingiem. Do udziału w pracach nad lokalizacją zaproszone zostały gwiazdy na czele z Piotrem Fronczewskim, wcielającym się w postać narratora. Torment: Tides of Numenera pojawi się na polskim rynku już 28 lutego 2017 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

piotr_fronczewski_aleksandra_szwedLokalizacja do duchowego spadkobiercy Planescape: Torment, czyli Torment: Tides of Numenera powstała w warszawskim studio PRL specjalizującym się w dubbingowaniu filmów i gier. Oprócz Piotra Fronczewskiego w roli narratora, zobaczymy też m.in. Aleksandrę Szwed, która wciela się w rolę Matkiny oraz Andrzeja Blumenfelda, użyczającego głosu Aligernowi.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego materiału prezentującego prace nad dubbingiem zza kulis – „Legenda Tormenta powraca - Gwiazdorska obsada w polskiej wersji”: https://youtu.be/GRzU-xmS7-w

"Torment: Tides od Numenera to produkcja stworzona w klimacie największych i najważniejszych gier RPG, będąca duchowym spadkobiercą Planescape Torment. Kładzie główny nacisk na snucie rozbudowanej stawiającej mnóstwo pytań historii i przedstawieniu głębokich postaci." - tłumaczy Anna Łada-Grodzicka, Senior PR Manager ds. Wydawnictwa Techland. "Potrzebuje zatem lokalizacji na najwyższym poziomie. Dlatego postawaliśmy na znakomitych aktorów, z doskonałym dorobkiem w dubbingowaniu gier. Wspomniana złota era RPG w Polsce kojarzy się z Piotrem Fronczewskim i jego kultową kwestią o drużynie, którą należy zebrać przed wyruszeniem w drogę. W rolę narratora nie mógł zatem wcielić się nikt inny. Aleksandra Szwed i Andrzej Blumenfeld również byli naturalnym wyborem. To aktorzy którzy idealnie odnajdują się w tym swoistym teatrze wyobraźni." - dodaje Łada-Grodzicka.

Torment: Tides of Numenera to produkcja, w której scenariusz i fabuła grają pierwsze skrzypce. Epicka gra RPG osadzona miliard lat w przyszłości, w niesamowitym świecie science-fantasy  stworzonym przez Monte Cooka. Dlatego tym bardziej ważne było to, by polscy gracze mogli przeżyć tą fascynującą podróż nie tylko czytając polskie napisy, ale również słuchając głosów profesjonalnych aktorów. Cała lokalizacja to 1,5 miliona słów.

Torment: Tides of Numenera dostępny będzie w cenie 159,90 zł na PC oraz 199,90 zł na konsolach. Można już składać zamówienia przedpremierowe na Day One Edition i Edycję Kolekcjonerską i cyfrową Digital Deluxe Edition. Osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienie otrzymają ekskluzywnego, limitowanego steelbooka.

Więcej informacji nt.  Torment: Tides of Numenera:

www.tormentgame.com

Zamówienie przedpremierowe:

http://buy.tormentgame.com

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony