Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - pokaz przedpremierowy

J.K. Rowling ponownie zaprasza rzesze fanów do swojego magicznego świata! Rozwinięcie wątków z czarodziejskiego cyklu w nowej produkcji pt. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, zabierze widzów w podróż w czasie. Można się spodziewać, że film wypełnią efekty specjalne, na jakie stać najlepszych magików Hollywood, zwłaszcza na gigantycznych, srebrnych ekranach IMAX®. 

Pierwsze w Polsce i jedyne pokazy przedpremierowe w kinach IMAX®

IMAX Kraków Plaza już 16 listopada o godz. 19:00!

Bilety na seanse przedpremierowe oraz pierwszy tydzień premierowy w kinach IMAX już w sprzedaży - w kinach i na stronie www.cinema-city.pl!

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to pierwszy z pięciu filmów fabularnych, które powstały na podstawie, zaledwie 48-stronicowej książki o tym samym tytule.

Cała historia rozpoczyna się w 1926 roku, siedemdziesiąt lat przed tym, gdy Harry Potter czytał książkę autorstwa Newta Skamandera. Pisarz wraca właśnie z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku pozostałby pewnie niezauważony, gdyby nie pewien „nie-czar”, czyli amerykański mugol o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to zapowiada niezwykłe przygody w tajemniczym, nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarowników oraz… nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Gdy świat opanowują magiczne stworzenia i tajemnicze zaklęcia, niejeden mugol skryje się w popłochu. Za to dla śmiałków film przygotowano w specjalnej wersji, poddanej remasteringowi cyfrowemu IMAX DMR® – specjalnie na potrzeby projekcji w kinach IMAX®. Każdy punkt scenariusza J.K. Rowling obserwowany w trójwymiarze, na gigantycznym ekranie wprost oczaruje widzów.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to pozycja obowiązkowa zarówno dla wielkich i mniejszych czarodziejów, a także dla mugoli marzących o świecie magii. Zwłaszcza, że producent zapowiada realizację kolejnych części – planowanych na 2018 i 2020 rok.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć przedpremierowo 16 listopada w kinach IMAX® (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa). Oficjalna premiera 18 listopada w kinach IMAX®, salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony