Ruszyła przedsprzedaż biletów na Maraton Halloween w Cinema City!

Widzowie zdecydowali o repertuarze horrorów, które będzie można obejrzeć 28 października, podczas tegorocznego Maratonu Halloween pod hasłem #tytustraszysz w kinach Cinema City. W głosowaniu za pośrednictwem aplikacji widzowie z 19 miast wybierali po 3 filmy, które zostaną wyświetlone podczas wydarzenia. Najwięcej głosów spośród niemal 40 produkcji zebrały: Blair Witch, Obecność 2 i Sinister 2.

maraton_halloweenRepertuar w poszczególnych kinach oraz sprzedaż biletów dostępne są na stronie cinema-city.pl/MaratonHalloween.

Maraton Halloween pod hasłem #tytustraszysz wystartuje 28 października o godz. 21:30 w dwudziestu kinach Cinema City. Widzowie zobaczą 3 filmy, które wybrali w głosowaniu za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Repertuar jest indywidualny dla każdego z kin, w których odbędzie się Maraton Halloween.

Nowa produkcja Blair Witch (2016) zostanie wyświetlona w 19 z 20 kin. Grupa studentów wyrusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu zaginionej siostry jednego z nich. Wkrótce po wejściu w głąb lasu, jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa, niż ktokolwiek mógł przypuszczać...

W 18 z 20 kin w ramach maratonu na ekranach Cinema City pojawi się film Obecność 2 (2016) – ekranizacja kolejnego przypadku z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. W nękanym przez duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

W sześciu kinach będzie można zobaczyć horror Sinister 2 (2015). Dochodzenie w sprawie serii makabrycznych morderstw prowadzi szeryfa So&So go do położonego na odludziu domu, zamieszkałego przez Courtney Collins. Synowie kobiety znajdują w piwnicy amatorskie filmy, których projekcja da nowy początek krwawej krucjacie zła.

Krew w żyłach widzów w poszczególnych kinach Cinema City zmrożą także: Dom w głębi lasu i The Boy, 13 grzechów, Czarnobyl. Reaktor strachu, Istnienie, Klątwa Jessabelle, Taśmy Watykanu, Internat, Zbaw mnie od złego, Obecność, Kronika opętania, Annabelle oraz Coś za mną chodzi.

Maraton Halloween, 28 października o godz. 21.30 w wybranych kinach Cinema City: Bielsko Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa (Wolność), Gdańsk, Gliwice, Katowice (Punkt 44), Kraków (Plaza), Lublin (Plaza), Łódź, Poznań (Plaza), Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń (Plaza), Wałbrzych, Warszawa Bemowo, Warszawa Promenada , Zielona Góra.

Informacje o repertuarze, sprzedaż biletów oraz lista kin jest dostępna na stronie http://cinema-city.pl/MaratonHalloween. Bilety są także dostępne w kasach kin.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony