ASUS prezentuje zestawy z grą Mafia III

ASUS informuje, że wraz z zakupem wybranych płyt głównych, kart graficznych i produktów sieciowych ASUS, klienci będą mogli odebrać w prezencie klucz, który umożliwi im pobranie gry Mafia III. W zestawie użytkownicy otrzymają broń i pojazdy z bonusu Family Kick-Back. Oferta obowiązuje w przypadku zakupu wybranych produktów u uczestniczących w akcji sprzedawców i dystrybutorów1.

Każdy, kto zakupi jedną z objętych promocją płyt głównych, kart graficznych lub produktów sieciowych dla graczy może otrzymać klucz, który pozwoli za darmo pobrać grę Mafia III; wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie: www.asus.com/event/2016/rog/Mafia3 w dniach 21 października 2016 - 16 stycznia 2017 (limit oferty może wyczerpać się wcześniej). Grę można odebrać na platformie Steam® do 1 września 2017r2.

Mafia III to gra wideo zawierająca elementy akcji i gry przygodowej, opracowana przez studio Hangar 13 i wydana przez 2K. To trzecia osłona tej serii i debiutancki tytuł studia Hangar 13. Gra osadzona jest w 1968 roku, w mieście New Bordeaux, będącym fikcyjnym odpowiednikiem Nowego Orleanu. Gracz wciela się w Lincolna Claya, sierotę i weterana wojny w Wietnamie, którego celem jest zemsta na włoskiej mafii rządzącej miastem i ustanowienie nowego porządku, zbudowanego na zgliszczach tego poprzedniego. Mafia III jest już dostępna na rynku. Aby uzyskać więcej informacji o grze zapraszamy na stronę http://www.mafiagame.com/

Płyty główne, karty graficzne i produkty sieciowe dla graczy firmy ASUS

ASUS to wiodący na świecie producent płyt głównych, który pod tym względem niezmiennie wiedzie prym już od 10 lat. Od 1989 ASUS sprzedał ponad 500 milionów płyt głównych, które są doceniane przez użytkowników z całego świata ze względu na ich niezawodność i łatwość użytkowania. ASUS jest również wiodąca marka kart graficznych dla graczy. Wszystkie nasze karty zostały wyposażone w technologię Auto-Extreme, jedyną tego typu technologię dostępną na rynku – w pełni zautomatyzowany proces produkcyjny pozwala zagwarantować najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów.

Wybrane płyty główne i karty graficzne ASUS posiadają technologię ASUS Aura Sync3, która wyznacza nowy standard wydajności i łatwości użycia oświetlenia RGB. Aura Sync umożliwia połączenie i zarządzanie diodami LED produktów kompatybilnych z technologią Aura z poziomu pojedynczej aplikacji, co pozwala uzyskać efekt idealnej harmonii i synchronizacji. Od płyt głównych, przez taśmy RBG, po karty graficzne i inne urządzenia - Aura Sync umożliwia pełną personalizację sprzętu i uzyskanie spektakularnych efektów świetlnych.

Produkty sieciowe ASUS zapewniają możliwość szybkich połączeń, które umożliwią płynną rozgrywkę online, a także niezrównany zasięg Wi-Fi, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Użytkownicy ufają naszym produktom, bo wiedzą, że zawsze mogą liczyć na ich najwyższą jakość.

Routery ASUS zostały wyróżnione nagrodą Readers' Choice Award (Wybór czytelników) PC Magazine przez pięć kolejnych lat.

Dostępność4

Płyty główne biorące udział w promocji:

Seria Z170

MAXIMUS VIII EXTREME

MAXIMUS VIII FORMULA

MAXIMUS VIII HERO ALPHA

MAXIMUS VIII HERO

MAXIMUS VIII RANGER

MAXIMUS VIII GENE

MAXIMUS VIII IMPACT

Z170 PRO GAMING/AURA

Z170 PRO GAMING

Z170I PRO GAMING

SABERTOOTH Z170 MARK 1

SABERTOOTH Z170 S

Z170-DELUXE

Z170-PRO

Z170-A

 

Seria X99

RAMPAGE V EDITION 10

RAMPAGE V EXTREME/U3.1

SABERTOOTH X99

STRIX X99 GAMING

X99-DELUXE II

X99-A II

X99-E

Karty graficzne biorące udział w promocji:

ROG Strix GTX 1080 edycja OC

ROG Strix GTX 1080 edycja Advanced

ROG Strix GTX 1080

ROG Strix GTX 1070 edycja OC

ROG Strix GTX 1070

ROG Strix GTX 1060 edycja OC (6G)

ROG Strix GTX 1060 (6G)

Produkty sieciowe biorące udział w promocji:

Routery

RT-AC88U

RT-AC5300

RT-AC3200

RT-AC87U

RT-AC68U

RT-AC66U

Modem Router DSL

4G-AC55U

Wzmacniacz sygnału

RP-AC68U

EA-AC87

Adapter Wi-Fi Powerline

Zestaw PL-AC56


[1] Na stronie www.asus.com/event/2016/rog/mafia3 znajdą Państwo pełną listę uczestniczących w tej akcji sprzedawców i dystrybutorów.

[2] Aby pobrać i aktywować grę, należy zapoznać się i zaakceptować warunki umowy Steam® Subscriber Agreement. Treść umowy dostępna jest pod adresem www.steampowered.com/agreement. Dostęp do gry zgodnie z warunkami korzystania. Szczegółowe warunki i ograniczenia zostały udostępnione pod poniższymi linkami: www.take2games.com/eula oraz www.take2games.com/legal.

[3] Aby dowiedzieć się więcej o technologii ASUS Aura Sync i zapoznać się z listą płyt głównych i kart graficznych zapraszamy na stronę https://www.asus.com/microsite/AURA/.

[4] Dostępność produktów może ulec zmianie. Aktualna lista produktów biorących udział w promocji jest dostępna na stronie www.asus.com/event/2016/rog/mafia3

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony