Maraton Halloween w Cinema City już 28.10

Czujesz czasami czyjąś Obecność? Wierzysz w Istnienie duchów i mocy nadprzyrodzonych? Gdy kładziesz się spać, z niepokojem rozglądasz się i myślisz: Coś za mną chodzi? Starasz się Oszukać przeznaczenie i upewniasz się: Zanim się obudzę, to wszystko zniknie! Lepiej stawić czoła swoim lękom i zmierzyć się z nimi 28 października podczas maratonu horrorów w Cinema City.

maraton_halloweenDodatkowo możesz wybrać repertuar, który wyświetlimy na Maratonie Halloween w Twoim mieście!  Dzięki specjalnej aplikacji widzowie mają wpływ na wybór 3 filmów, które wyświetlimy w tym dniu w wybranych kinach. Zatem, smartfony w dłoń i w kolejce do głosowania Następny jesteś Ty! I nie bój się, bo tego dnia w kinie #tytustraszysz!

28 października, o godz. 21:30 w wybranych kinach Cinema City pod hasłem #tytustraszysz odbędzie się wyjątkowa noc horrorów -  Maraton Halloween. Repertuar zależy od decyzji widzów, bowiem to właśnie oni, za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, będą głosować na 3 filmy, które chcą zobaczyć tego dnia w swoim kinie. Aplikacja dostępna jest na profilu Facebook Cinema City Poland i pod adresem http://konkurscinemacity.pl/halloween/. Głosowanie trwa do 14.10, a zwycięskie tytuły zostaną zaprezentowane najpóźniej w dniu 21 października.

Maraton  Halloween odbędzie się 28.10., o godz. 21:30 w wybranych kinach Cinema City:

Bielsko Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa (Wolność), Gdańsk, Gliwice, Katowice (Punkt 44), Kraków (Plaza), Lublin (Plaza), Łódź, Poznań (Plaza), Ruda Śląska, Rybnik , Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń (Plaza), Wałbrzych, Warszawa Bemowo, Warszawa Promenada , Zielona Góra.

Sprzedaż biletów rozpocznie się po zakończeniu głosowania i ustaleniu repertuaru dla każdego z kin.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony