Targi pełne wrażeń “Big Game Expo” już niedługo we Wrocławiu!

Targi kipiące adrenaliną – tak organizatorzy “Big Game Expo” mówią na temat wydarzenia, które planowane jest we Wrocławiu 8-9 października 2016 roku. Nigdy wcześniej na terenie Polski nie działa się impreza, która niezwykle dobrze celuje w męskie preferencje, jednocześnie bagatelizując nonszalancko tradycje przyjęte przez wielu twórców imprez targowych.

Targi w Polsce są stanowczo zbyt wyspecjalizowane i mało ciekawe dla widzów, lub też mają charakter masowy. Zazwyczaj wychodzimy z nich z ulotką lub wizytówką. Chcecie czegoś nowego? Tworzymy więc dla Was Big Game Expo!

Autor Big Game chciałby, aby widzowie znaleźli się w samym epicentrum emocji, dlatego postawił na aktywności, wiedzę i twórcze pokazy. Wystawcy także wykazują się niebanalną pomysłowością w walce o uwagę widzów, dzięki czemu zainteresowani zobaczą nadzwyczaj dużo atrakcji oraz konkursów.


Zobaczycie więc, między innymi nowe technologie, militaria, myślistwo, auta, motocykle oraz nietypowe pojazdy, a także produkty i pokazy fitness, pokazy oraz turnieje najpopularniejszych gier, sporty ekstremalne, inteligentne budownictwo oraz narzędzia. Organizatorzy chcą pokazać także pokazy kaskaderskie i pirotechniczne. Planują spotkania z żołnierzami sił specjalnych, mistrzami piwowarstwa oraz prezesami wielu polskich firm. W trakcie targów planowane są szkolenia i pokazy prowadzone przez mechaników samochodowych, barmanów, trenerów fitness i coachów biznesu – Nadzwyczaj ciekawa część szkoleń będzie przeprowadzona w autobusach dowożących widzów na wydarzenie. Oprócz tego uczestnicy będą mogli spróbować przejażdżki terenowymi samochodami po przygotowanym do tego torze, strzelania z broni laserowej, siłowania na rękę oraz strefy destrukcji, czyli zbudowanej na tą okazję przestrzeni, w ramach której będzie można bez skrupułów niszczyć stare modele samochodów! Targi zwieńczy impreza pod gołym niebem. Trudno o lepsze rozładowanie emocji niż 8 i 9 października 2016! Zapraszamy Panów (bilet 15 zł) wraz z Paniami (wejście za free!).

Więcej informacji na http://big-game.pl/


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony