ASUS prezentuje zestawy promocyjne z grą DOOM®

ASUS informuje, że przy zakupie gamingowych płyt głównych serii ASUS Z170 oraz monitorów z serii ASUS PG/MG/VG/VX klienci otrzymają klucz, który pozwoli na darmowe pobranie gry DOOM®.

Każdy klient, który pomiędzy 9 maja a 11 lipca 2016 roku kupi jedną z objętych promocją płyt głównych lub jeden z promocyjnych monitorów otrzyma klucz, który pozwoli za darmo pobrać grę DOOM®.. Wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie http://www.asus.com/event/2016/rog/doom/index.aspx i dokonać aktywacji kodu. Grę można odebrać na Steam® do 21 lipca 2016r.


DOOM®., stworzony przez id Software® i wydany przez Bethesda Softworks®, jest kultową grą, która nie tylko zdefiniowała gatunek, ale jest również uznawana za jedną z najbardziej wpływowych gier jakie kiedykolwiek powstały. Najnowsza odsłona stawia przede wszystkim na szybką i dynamiczną akcję. Gracz, który ma do dyspozycji futurystyczny arsenał kultowych broni, zostaje rzucony w wir spektakularnej rzezi marsjańskich demonów. Nowy DOOM® to nie tylko pasjonująca kampania dla pojedynczego gracza, ale też rozbudowany tryb wieloosobowy. Gra jest dostępna od 13 maja.

Płyty główne i monitory dla graczy ASUS

ASUS pozostaje wiodącym producentem płyt głównych na świecie od ostatnich 10 lat. Płyty główne ASUS zostały opracowane z myślą o czterech podstawowych zasadach: muszą być przełomowe, łatwe w użytkowaniu, stabilne i godne zaufania.

Płyty główne biorące udział w promocji: MAXIMUS VIII EXTREME, MAXIMUS VIII FORMULA, MAXIMUS VIII HERO ALPHA, MAXIMUS VIII HERO, MAXIMUS VIII RANGER, MAXIMUS VIII GENE, MAXIMUS VIII IMPACT, SABERTOOTH Z170 S, Z170-P.

ASUS jest marką wiodącą na rynku monitorów dla graczy, a wyświetlacze serii PG, MG, VG i VX zapewniają szybki czas reakcji i płynne, pełne kolorów obrazy, które spełniają wymogi najnowszych gier na rynku.

Monitory biorące udział w promocji: PG348Q, PG27AQ, PG279Q, PG278Q, MG28UQ, MG279Q, MG278Q, MG24UQ, MG248Q, VG278HV, VG248QE, VX278Q, VX278H, VX248H

DOSTĘPNOŚĆ

Zestawy promocyjne płyt głównych lub monitorów z darmową grą DOOM® będą dostępne w sprzedaży od 9 maja do 11 lipca 2016 w Agito.pl, Alsen, Komputroniku, Morele.net, Proline, Redcoon, Sferis, Vobis = iTerra, x-Kom

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony