National Running Cup zaproszenie dla Polaków

Tej wiosny naród stanie przeciwko narodowi w zmaganiach o tytuł najlepszego na świecie. Po raz pierwszy w historii nie jeden zawodnik lub wybrana drużyna a zwykli ludzie zdecydują o zwycięstwie. To nie film ani gra to prawdziwe wydarzenie, które będzie miało miejsce za twoim oknem! Każdy, kto czuje się na siłach może dołączyć do drużyny narodowej i walczyć o honor i zwycięstwo swojego kraju.

Z dumą zapraszamy Polaków do wzięcia udziału w National Running Cup 2016, wielkim święcie sportu amatorskiego. Zawodach o tytuł najlepszej drużyny narodowej na świecie oraz Puchar Narodów. Zawody obywają się pod hasłem:  „Bieg, zabawa, zwycięstwo i chwała!”

National Running Cup

National Running Cup to bieg na dystansie 5 km, który odbywać się będzie w dniach 1-7 maja 2016 roku na całym świecie. W zawodach może wziąć udział każdy i wszędzie. Pomiar dystansu i czasu odbywał się będzie za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej dostępnej na telefony komórkowe z systemem Android.

Aby wziąć udział w National Running Cup należy dołączyć do drużyny narodowej zapisując się na stronie www.nationalrunningcup.com następnie w terminie określonym przez organizatora pobrać specjalną aplikację mobilną i pokonać dystans 5km.

Na świecie jest około 150 milionów biegaczy, z czego 120 milionów biega co najmniej raz w tygodniu.

Biegi to najpopularniejszy sport na świecie. W Polsce liczbę biegaczy szacuje się na 400 000, jednak ilu z nich zdecyduje się reprezentować Polskę?

Nie szukaj usprawiedliwień, że jesteś  za wolny, za stary, za gruby lub nie masz czasu.

Te zawody są właśnie dla Was. Jak będziecie myśleć, że się nie nadajecie to może się okazać, że nie znajdzie się nikt, kto będzie reprezentował Polskę.

Aby kraj mógł być sklasyfikowany bieg musi ukończyć co najmniej 1000 uczestników z danego kraju.

A trzeba tak niewiele:

- nie musisz nigdzie dojeżdżać! Trasa biegu zależy tylko od Ciebie (to może być trasa twojego zwykłego treningu),

- udział w National Running Cup jest bezpłatny, bezpłatna będzie również aplikacja na telefony komórkowe z systemem Android,

- wystarczy poświęcić tylko ok. 35 minut swojego czasu,

- nie musisz rezygnować ze swoich planów. W National Running Cup można wziąć udział biegnąc w dowolnym innym biegu na dystansie co najmniej 5km, wystarczy przy starcie lub w trakcie włączyć aplikację w telefonie.

- swój kraj i miejscowość możesz reprezentować w dowolnym miejscu na świecie, do klasyfikacji będą brane dane podane przy rejestracji

Tym razem twój cotygodniowy trening może być wyjątkowy i stać się częścią największego wydarzenie sportowego w historii.

Z przyczyn bezpieczeństwa uczestników na całym świecie nie są organizowane biegi w poszczególnych krajach i miejscowościach. Każdy uczestnik sam decyduje o przebiegu trasy własnego biegu w ramach National Running Cup. Wzięto też pod uwagę fakt, że 70% biegaczy woli biegać samotnie. Jednak nie oznacza to, że nie możemy cieszyć się bieganiem w większym gronie.

Ponieważ National Running Cup jest przygotowywany przez ludzi dla ludzi, można organizować biegi lokalne używając nazwy National Running Cup pod warunkiem, że będą on bezpłatne, organizowane w czasie trwania zawodów i nie będą służyły celom komercyjnym.

Już nie wystarczy tylko założyć „patriotyczną”  koszulkę. Tym razem  o zwycięstwo trzeba walczyć i włożyć własny wysiłek.

Każdy, kto broni honoru swojego kraju jest bohaterem, ale jeszcze większym jest ten, kto ratuje przy tym ludzkie życie. Wydarzeniu National Running Cup 2016 towarzyszy specjalna koszulka, której nie można kupić. To koszulka prawdziwego bohatera, można ją tylko otrzymać za stawanie w obronie honoru kraju  i ratownik ludzkiego życia. Nie ma na niej miejsca na logo sponsorów lub firm. Jest za to miejsce na słowa „Dziękuję za życie” od osoby, której życie uratowałeś. W pierwszej edycji National Running Cup zbierane są pieniądze na operacje ratującą życia dla małej Polki.

Trzeba pamiętać o historii, ale nie można nią żyć nadszedł czas na nowych bohaterów.

„Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem” - Steve Jobs

Możesz być biernym kibicem lub sam być reprezentantem  Polski i walczyć o zwycięstwo z zawodnikami z całego świata tworząc wyjątkowe wydarzenie. Zamień swoją pasję w zwycięstwo.

National Running Cup to nie tylko zawody międzynarodowe to również współzawodnictwo lokalne. W tym samym czasie będziemy konkurować pomiędzy miastami i województwami.

Czy Warszawa okaże się najlepsza w Polsce a może będzie to Poznań, Wrocław lub Bielsko Biała? Aby miasto mogło wziąć udział w klasyfikacji końcowej liczba uczestników z danego miasta musi wynosić co najmniej 500 osób.

Możemy też wziąć udział w klasyfikacji wykonywanych zawodów. Czy prawnicy w Polsce  są szybsi od lekarzy a może mamy najszybszych kierowców na świecie? Możesz wziąć udział w klasyfikacji zawodów zaznaczając swój zawód w formularzu rejestracyjnym.

Po raz pierwszy w historii będzie też prowadzona klasyfikacja producentów obuwia sportowego.

Tych zawodów nie da się wygrać pieniędzmi. Nie można kupić najlepszych zawodników i stworzyć drużynę narodową. Tu nie ma miejsca na afery korupcyjne i antydopingowe. Tym razem to Wy jesteście drużyną narodową, do której właśnie rozpoczęły się zapisy na stronie www.nationalrunningcup.com . Czas zapisów jest ograniczony dołącz teraz.

Nikt nie powinien zostać obojętny! Możecie wspierać tworzenie reprezentacji Polski i ją dopingować, ale przede wszystkim możecie mieć wkład w ratowanie ludzkiego życia.

Nie wstyd jest przegrać, wstydem jest nie podjąć walki.

Z poważaniem

Komitet Organizacyjny

National Running Cup 2016

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony