3…2…1… Start! Dzisiaj premiera WRC 5

Dzisiaj jest premiera WRC 5 – nowej odsłony serii opartej o licencję World Rally Championship.

wrc_5_WRC 5 powraca z nową fizyką i ulepszonym silnikiem jazdy – gra została stworzona od podstaw przez nowego developera, Kylotonn Games. Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – w żadnej innej grze nawierzchnia nie miała tak istotnego i odczuwalnego wpływu na prowadzenie pojazdu.

Wiele zatem będzie zależało od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni, w trybie dnia i nocy. Poprowadź najlepsze oryginalne samochody WRC poprzez zaśnieżone trasy w Szwecji czy górzyste rejony Meksyku. Weź udział w jednym z 65 legendarnych rajdów w rozbudowanym trybie kariery i sprawdź, jak wciągający może być sezon 2015 we wszystkich ligach: WRC, WRC2 i Junior WRC.

Ponad 20 samochodów, 50 kombinezonów i teamów, 65 odcinków specjalnych i łącznie ponad 400 km tras wyścigowych. Polskich fanów WRC z całą pewnością ucieszy fakt, że w grze można wystartować w Rajdzie Polski w Mikołajkach, a wśród dostępnych kierowców jest oczywiście Robert Kubica – którego auto ozdobiło okładkę polskiego wydania.

Trailer premierowy znajdziecie Państwo pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=KGS2GrBt9UI&feature=youtu.be

 

Przypominamy, że WRC 5 można własnoręcznie przetestować na rozpoczynających się właśnie targach PGA 2015 w Poznaniu.

Zapraszamy na stoisko Techland (nr9) do Pawilonu 7A!

WRC 5 na polskim rynku wydaje Techland, gra dostępna jest  w wersjach na PC (149,90zł), PlayStation 4 i Xbox One (249,90zł) oraz na starsze konsole – PlayStation 3 i Xbox 360 (189,90 zł).
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony