Jerzy Dudek Ambasadorem UEFA na Trophy Tour

Jerzy Dudek, jedna z największych legend piłki nożnej, triumfator Ligi Mistrzów w 2005 roku, już jutro, po raz kolejny sięgnie po to trofeum. UEFA zaprosiła byłego reprezentanta Polski do udziału w cyklu UEFA Trophy Tour, w charakterze oficjalnego ambasadora tej akcji, która 18 marca odwiedzi Nowy Jork. Z tej okazji, w ramach globalnej kampanii Heinekena #ChampionTheMatch, Jerzy Dudek będzie komentował mecz FC Barcelona vs Manchester City na żywo na www.liga.heineken.pl.

jerzy_dudek25 maja 2005 roku, Jerzy Dudek obronił najważniejszego karnego w swoim życiu. Dzięki innowacyjnej metodzie bronienia karnych, która przez światowe media została ochrzczona mianem „Dudek Dance”, Liverpool FC w serii rzutów karnych Finału Ligi Mistrzów UEFA, pokonał AC Milan i sięgnął po Puchar Ligi Mistrzów.

Niemal 10 lat po tym wydarzeniu, w życiu Jurka nastała kolejna ważna data – 18 marca 2015, kiedy to podczas spotkania w ramach cyklu Trophy Tour UEFA w Nowym Jorku, zostanie oficjalnym ambasadorem UEFA. Ten dzień to także data, gdy Jurek dołączy do składu takich legend piłki nożnej, jak Rio Ferdinand, Ruud Gullit, Patrick Kluivert i Xavi Hernandez, którzy biorą udział w globalnej kampanii Heinekena „Champion The Match”. Podczas jutrzejszego, świetnie zapowiadającego się meczu FC Barcelona vs Manchester City, Jerzy Dudek, jak co środę, będzie się dzielił swoimi wrażeniami z meczu, ale tym razem towarzyszyć mu będą kibice z całego świata. Na www.liga.heineken.pl, na przygotowanym na potrzeby akcji czacie, bezpośrednio na Twitterze czy ze swojego konta na Facebooku, będzie można zadawać piłkarskie pytania i komentować to, co dzieje się na boisku przy użyciu hashtaga „#championthematch”.

Żeby dołączyć się do dyskusji i oglądać mecz z Jerzym Dudkiem, wystarczy wejść na www.liga.heineken.pl, już jutro o 20:30.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony