NAJBARDZIEJ TRAFIONY ŚWIĄTECZNY PREZENT DLA NIEGO?

Jak co roku to samo pytanie. Co kupić Mu na prezent? Najnowsze badania prezentowych HOT or NOT pokazuje, że listę świątecznych niewypałów otwierają kiczowate skarpety, szalik, płyta z romantycznymi melodiami, korkociąg, kubek czy przycisk do papieru*. Wśród świątecznych hitów i HOT-ów króluje za to niezawodny zestaw kosmetyczny, który sprawi, że Twój facet poczuje się baaaaaaaardzo męsko i atrakcyjnie. A zatem Twój wybór jest prosty: zestaw świąteczny od Old Spice – który pomoże Wam obojgu odkryć niezwykłą po-po-potęgę zapachu i świeżości w te święta!

old_spice_beargloveWybór idealnego prezentu dla swojego faceta  to wyzwanie na miarę wyścigu z niedźwiedziami w lesie. – Tak ci się tylko wydaje! Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne!

Badania mówią, że nasi panowie na pewno nie pogniewają się za bilety na mecz piłki nożnej ich ukochanej drużyny, czy też nowy film kina akcji [12%]. Jest jednak coś, co  jest absolutnym prezentowym pewniakiem! Ponad 50% mężczyzn uznało, że to właśnie zestaw kosmetyczny jest prezentem, który chętnie ujrzą pod tegorocznym bożonarodzeniowym drzewkiem.

Old Spice proponuje coś co z powodzeniem wskoczy na sam szczyt listy świątecznych HOT-ów. Męskie i praktyczne zestawy: dla Odkrywcy, Aktywnego Sportsmana, Dominującego Samca, czy Dżentelmena!  W zestawach znajdziesz żel pod prysznic, wodę po goleniu, dezodorant, a także szampon i żel 2w1. Podsumowując – niezbędny ekwipunek dla łowcy przygód, niezależnie od sytuacji.

A jakich prezentów unikać? 15% polskich twardzieli potwierdza, że Twojego chłopaka na pewno nie rozgrzeje zakup kolejnego szalika. Książka czy płyta z Twoimi ulubionymi kawałkami to też o dziwo, nie jest do końca wymarzony prezent.

Nie kupuj też pluszaków, bez względu na to jak słodki jest Twój facet. Świnka skarbonka, bluza z gumisiami, książka o Harrym Potterze, korkociąg, a może przycisk do papieru? Zapomnij! Ponad 40% facetów uważa, że to strata Twoich pieniędzy! O świąteczny ból głowy, jak wskazało 21% mężczyzn, przyprawia prezent w postaci piersiówki lub „zabawny brelok“.  Zdziwiona? Kolejny zapas skarpetek i niewygodnej bielizny, encyklopedia czy gipsowa figurka, prędzej pozwolą otworzyć outlet, niż wywołają radość Twojego wybranka. Jeśli chcesz, by  oczy Twojego mężczyzny zabłysnęły jaśniej niż pierwsza świąteczna gwiazdka, podaruj mu więc zapach prawdziwej męskości i wspólnie odkryjcie niezwykłą moc Old Spice w te święta!

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony