Czas na renesans miłości

Masz ochotę pobaraszkować w sypialni ze swoją ukochaną, ale ona skutecznie  zbywa Cię, mówiąc, że nie ma nastroju, boli ją głowa albo jest najzwyczajniej w świecie zmęczona? W takiej sytuacji czujesz się bezsilny.

kiecaZ pewnością ten scenariusz nie jest Ci obcy: z jednej strony Twój naturalny popęd namawia Cię do odbycia stosunku, z drugiej nie chcesz zmuszać partnerki do łóżkowych igraszek. Ze względu na pracę, obowiązki domowe i spadek kondycji fizycznej nie jest łatwo dostosować się do pory, w której to kobieta jest gotowa na seks. Jak zatem znaleźć kompromis?

Przed i po

Sam wiesz, że kobieta to złożona istota, którą wyjątkowo trudno zrozumieć. - Dlaczego mnie nie słuchasz? – to pytanie często pada z ust Twojej partnerki. Odpowiedź jest prosta: po kilku minutach usilnych starań, by nadążyć za sposobem myślenia i słowotokiem płci przeciwnej, mózg mężczyzny po prostu wyłącza się. Badania pokazują, że panie szczególnie narzekają na brak gry wstępnej przed seksem oraz oschłość partnera po stosunku. Panowie, wykażcie trochę cierpliwości i zaangażowania!

Jeśli chcesz wyjść naprzeciw potrzebom partnerki, zaobserwuj jej reakcje podczas zbliżenia. Dzięki temu będziesz wiedział, jakie triki zastosować w łóżku, żeby sprawić przyjemność kobiecie. Pamiętaj o częstym komplementowaniu ukochanej: piękna fryzura, szczery uśmiech, nowa para butów to doskonała okazja do wypowiedzenia wyjątkowo miłych słów pod adresem uroczej rozmówczyni. Kobieta z pewnością zapamięta to i zrewanżuje się za zamkniętymi drzwiami Waszego pokoju… Odrodzone uczucie przełoży się na jakość seksu.

Małymi krokami możecie dojść…

…do porozumienia i nie tylko. Unikanie rozmów na temat seksu nie jest dobrym rozwiązaniem, wręcz przeciwnie, należy jak najszybciej podjąć działania. Trzeba zacząć od siebie: rozpocząć aktywny tryb życia, odżywiać się zdrowo i dobrze zorganizować swój czas wolny. Do zmian zmotywują Cię piękne wspomnienia z początkowego etapu Waszej znajomości. Przypomnij sobie pierwsze spotkania, niepewność podsycaną każdym pocałunkiem i snucie planów na przyszłość. Nie pozwól na to, żeby Wasz związek legł w gruzach. Staraj się cierpliwie słuchać i zrozumieć partnerkę, ale poza tym wyjdź z inicjatywą, i zaproponuj jej zastosowanie naturalnego „dopingu” Waszej miłości.

Pobudzenie z klasą

Doskonałym sposobem na to, aby zgrać się w sypialni, jest zastosowanie naturalnego suplementu diety. Zażycie go godzinę przed stosunkiem pobudzi kobietę do działania i sprawi, że mężczyzna będzie mógł sprostać potrzebom swojej wymagającej kochanki. Grzeczne dziewczynki łykają witaminę C, niegrzeczne... afrodyzjaki w tabletkach. Nie ma prostszego i szybszego rozwiązania niż zażywanie preparatu, który poprawia ukrwienie narządów płciowych, a tym samym wzmaga apetyt na seks. Suplement diety, który zawiera ziołowe substancje, takie jak buzdyganek, korzeń maca, żeń-szeń i palma sabalowa, usprawni obieg krwi oraz poprawi nastrój. Jeśli nie chcesz, żeby wścibski sąsiad przyłapał Cię na zakupach suplementu diety pobudzającego Was w sypialni, złóż zamówienie przez internet. Naładowani pozytywną energią czerpaną z ziół, zaczniecie na nowo cieszyć się z seksu.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony