Prezenty urodzinowe, walentynkowe, okolicznościowe - nowy trend zaprzeczający tradycji.

Przypomnij sobie, ile razy miałeś problem z wyborem prezentu? Pamiętasz, ile sprawiło Ci to problemu i ile z tych prezentów było nietrafionych?

bransoletkaRozwiązaniem jest Prezeteria.pl, która wprowadza Nas w nowy wymiar obdarowywania. To innowacyjny serwis,  dający możliwość wyboru nie tylko Tobie, ale także bliskiej Ci osobie. Bo jeśli wręczasz możliwość samodzielnego doboru prezentu – wręczasz przede wszystkim satysfakcję, a co za tym idzie – zadowolenie.

Prezenteria.pl dzięki wprowadzeniu innowacyjnego sposobu wręczania prezentów, daje Ci odpowiedź na odwieczne pytanie pt. „co jej/jemu kupić?...”. Komfort ten zapewnia kluczowy element serwisu, jakim jest specjalna Karta Prezenterii o wybranej przez Ciebie wartości. Być może ucieszy Cię fakt, że osobę obdarowaną Kartą, czeka świetna zabawa podczas wybierania prezentu. Ma ona do dyspozycji szeroki asortyment produktów, takich jak luksusowa biżuteria, odzież, perfumy, książki, słodycze  a nawet prezenty ściśle związane z motoryzacją. Nie brakuje także marek z najwyższej półki: Burberry, Chanel, Dior, Gucci czy Dolce&Gabbana, które zaspokoją najbardziej wysublimowane gusta.

Osoba, którą obdarujesz Kartą może zapełniać swój koszyk w sposób procentowy, gdyż wartość Karty znana jest tylko Tobie. Osoba, która ją dostaje, otrzymuje elegancką brązową (75-475 PLN), srebrną (500-950 PLN)  lub złotą (powyżej 1000 PLN) Kartę Prezenterii bez widocznej kwoty, którą może przeznaczyć na zakupy. Zgodnie ze zwyczajem prezenty wyświetlane są w serwisie bez widocznych cen.  Zamawiając Kartę masz do wyboru różnego rodzaju sposoby dokonania płatności, począwszy od tradycyjnej wpłaty na poczcie, poprzez płatności on-line, a skończywszy na karcie kredytowej.

Karty dostępne są w następujących formach:

Elegancka Karta w formie drukowanej, wysyłana przez Prezenteria.pl pod wskazany adres bezpośrednio do osoby Obdarowanej.

Elegancka Karta w formie drukowanej, wysyłana na adres zamawiającego Kartę – wówczas osoba Zamawiająca może wręczyć Kartę osobiście..

Elegancka Karta w formie elektronicznej, wysyłana drogą e-mailową do osoby Obdarowanej.


Wręczając Kartę Prezenterii – wręczasz niespodziankę oraz wolność wyboru, a co za tym idzie satysfakcję. Ta Karta to niewyczerpalne źródło możliwości. Jeszcze nigdy gwarancja trafionego prezentu, nie była tak blisko. Przekonaj się sam. Być może Prezenteria.pl spełni nie tylko Twoje pragnienia.

Zapraszamy do zakupu karty (aby dokonać zakupu karty trzeba się najpierw zalogować tutaj)

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony