Zaskakujący pierwszy dzień pracy w kasynie!

Zastanawiasz się co spotka Cię pierwszego dnia pracy? Jeżeli myślisz, że jesteś przygotowany to zobacz, co przytrafiło się pewnemu pracownikowi kasyna w San Remo! Casino San Remo miejsce gdzie można spotkać najlepsze samochody sportowe świta. Osoba odpowiedzialna za ich parkowanie ma wbrew pozorom bardzo atrakcyjną prace. Może pojeździć sobie super samochodami a i dowody wdzięczności bywają szczodre. Ambrogio Adani właśnie rozpoczął swój pierwszy dzień pracy to, co zobaczycie wydarzyło się naprawdę i było filmowane z ukrytej kamery!

Jeżeli wydaję się Wam, że prowadzenie każdego samochodu ciężarowego jest tak proste to jesteście w błędzie! Ambrogio musiał odprowadzić na parking Volvo FH – znane z roli w filmie „The Ballerina Stunt”.

Jak sam wspomina:

Gdy zdałem sobie sprawę, że mam zaparkować samochód ciężarowy, moje serce zamarło. Pomyślałem:  „Jak mam to coś tutaj ustawić?”

Dla osób, które nie miały dotąd styczność z ciągnikami siodłowymi zwanymi potoczenie tirami śpieszymy ze zgrubnym wyjaśnieniem, że auto takie ma nie tylko ogromne gabaryty, ale nawet 13 biegów!

Dlaczego więc Ambrogio dał radę?

Dzięki nowej skrzyni biegów I-Shift Dual Clutch, Volvo FH ma wiele wspólnego z samochodem sportowym.

I-Shift Dual Clutch jest, bowiem wyposażona w podwójne sprzęgło.  Volvo Trucks, jako pierwsza firma na świecie oferuje tego typu skrzynię biegów w seryjnych samochodach ciężarowych o dużej ładowności.

– I-Shift Dual Clutch można opisać, jako równoległe połączenie dwóch skrzyń biegów. Gdy w jednej z nich jest włączony bieg, w drugiej jest już przygotowane inne przełożenie. Podczas zmiany biegu jedna skrzynia biegów jest odłączana od układu napędowego i równocześnie, w tej samej chwili, podłączana jest druga, a zatem nie występuje żadna przerwa w przekazywaniu mocy.  W rezultacie, znacznie wzrasta komfort i płynność jazdy – mówi Astrid Drewsen, menedżer produktu ds. układów napędowych w Volvo Trucks.

I-Shift Dual Clutch została wprowadzona na europejskie rynki w czerwcu 2014 r. i od września będzie dostępna na wszystkich rynkach oferujących Volvo FH z silnikami D13

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony