Zostań gościem VIP Porsche na wyścigach Le Mans

Przelot dla Ciebie i osoby towarzyszącej, zakwaterowanie, status gościa Porsche VIP, dostęp do kierowców Porsche i wiele innych atrakcji. Nawet jeśli nie uda Ci się zdobyć głównej nagrody, nadal możesz uczestniczyć w wydarzeniach związanych ze sportem motorowym, wygrywając wiele unikatowych gadżetów.

Zarejestruj się na stronie: http://www.mobil1.pl/sportach-motorowych/get-personal.aspx i wejdź do gry o wyjazd na legendarny 24 godzinny wyścig w Le Mans jako gość VIP Porsche.

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i trwa do 28 maja 2014.

Oglądnij film! Zobacz jak Mobil 1 chce przybliżyć fanom sportów motorowych smak bycia mistrzem!

Jeden szczęśliwy zwycięzca będzie mógł wygrać dwa bilety na 24 godzin wyścigu Le Mans 14-15 czerwca 2014 r. Mobil1 daje Ci szansę znalezienia się w centrum legendarnego wydarzenia i rozmawiania z ludźmi, którzy go tworzą. Obcowania z technologią, którą widziałeś dotąd tylko na ekranie telewizora a fakt, że będziesz przy tym traktowany jak VIP pewnie w tym wszystkim nawet nie zauważysz.

Wejdź na stronę: http://www.mobil1.pl/sportach-motorowych/get-personal.aspx zarejestruj się i wejdź do gry o marzenia.

Ciekawe, czy pocałunki hostess też wchodzą w skład pakietu VIP? Członkowie naszej redakcji pełni nadziej już się zarejestrowali, aby zaprzyjaźnić się nie tylko z wyścigami!

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony