Co chce dostać kobieta od Mikołaja?

Kiedy przychodzi taka chwila, gdy musisz wybrać prezent „dla Niej”, zawsze stajesz przed wielkim dylematem: co jej kupić? Czy będzie to żona, kochanka, siostra, matka czy teściowa, wybór odpowiedniego prezentu nastręcza wiele trudności.

Na pewno musisz odpuścić sobie pomysły typu: „Kupię jej patelnię, bo dobrze gotuje” albo „Żelazko przecież zawsze przyda się kobiecie”. Tego typu prezenty mogą nie tylko nie uszczęśliwić obdarowanej, ale wręcz przeciwnie- rozwścieczyć kobiecinę.

Aby ułatwić Wam sprawę, drodzy Panowie, poniżej przedstawimy kilka produktów, które spodobają się zdecydowanej większości kobiet.

Na początek produkty do pielęgnacji włosów i paznokci. Każda kobieta lubi mieć zadbane „pazurki”, a jak pewnie sami zauważyliście, ich pielęgnacja pochłania sporo czasu. Wielkim ułatwieniem wykonywania tych czynności będzie kompletny zestaw do manicure i pedicure marki Beurer. Jest w nim wszystko, czego „Ona” potrzebuje.


Kup teraz

Kolejna propozycja to prostownica Braun. Przy jej pomocy można zarówno prostować jak i zakręcać włosy. Jest elegancka, wygodna i posiada wiele funkcji chroniących strukturę i kolor włosa.


Kup teraz

Kolejną grupą są przedmioty umilające codzienność.  Zarówno kobiety jak i mężczyźni cenią sobie dobrą, poranną kawę. Nic tak nie pokrzepia jak aromat tego napoju unoszący się z kuchni. Ekspres Philips Senseo jest w stanie zaparzyć jednocześnie dwie idealne skomponowane kawy w zaledwie 30 sekund. Taki czas zadowoli nawet największego marudera.


Kup teraz

Jeśli jednak nie uda się spożyć porannej dawki kofeiny w domu, proponujemy przelać ją do stylowego kubka termicznego, który nie tylko posiada elegancki design ale też bardzo długo utrzymuje temperaturę przechowywanego płynu i pasuje do większości uchwytów samochodowych.


Kup teraz

Ostatnią grupą produktów jest szeroko pojęta elektronika. Chyba nie ma kobiety, która nie lubiłaby urządzać sobie dłuższych pogaduszek telefonicznych z przyjaciółkami. Dziś jednak, oprócz oczywistych funkcji, telefon powinien także mieć łączność z Internetem i wiele przydatnych aplikacji. Taki właśnie jest biały smartfon Samsung Galaxy S3 mini I8190.


Kup teraz

Jeśli osoba, którą zamierzasz obdarować lubi uwieczniać na fotografiach różne ważne i mniej istotne momenty swojego życia, z pewnością spodoba się jej złoty (tak, dobrze przeczytaliście- „złoty”) aparat fotograficzny marki Casio. Elegancka obudowa tego modelu skrywa 16,1-megapikselową matrycę a także szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem.


Kup teraz

Na koniec proponujemy niezwykle kobiecy, różowy odtwarzacz MP3 marki Philips. Posiada on wygodny interfejs USB, przez który można wgrywać muzykę wprost z komputera. Ponadto zaledwie 6 minut ładowania akumulatorów wystarcza nawet na 60 minut odtwarzania muzyki.


 

Kup teraz

Mamy nadzieję, że nasz zestaw „pierwszej pomocy”, choć trochę pomoże Wam w podjęciu tej trudnej decyzji, jaką jest zakup prezentu „dla Niej”.

Wszystkie wymieniane propozycje prezentów konsultowane były z kobietami w różnym wieku i także przez nie akceptowane.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony