Piłkarze Samsung GALAXY 11 w meczu o Ziemię

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. oficjalnie zainaugurowała globalną, wieloplatformową kampanię marketingową pod hasłem GALAXY 11 osadzoną w tematyce piłkarskiej, lecz inspirowaną światem fantasy. Będzie w niej można śledzić wysiłki 11 najlepszych piłkarzy świata, którzy wspólnie podejmą próbę uratowania Ziemi przed dominacją obcych w meczu decydującym o losach świata.

Na stanowisko selekcjonera drużyny GALAXY 11 Samsung powołał Franza Beckenbauera, legendę światowego futbolu, który już 11 listopada – za pośrednictwem wszystkich kanałów społecznościowych Samsung Mobile a także na mikrostronie kampanii (www.theGALAXY11.com) – ogłosi nazwisko pierwszego członka drużyny a zarazem jej kapitana.

W ciągu najbliższych miesięcy prezentowane będą kolejne odcinki opowieści o GALAXY 11, a losy jej bohaterów będzie można śledzić na wszystkich urządzeniach Samsung GALAXY, platformach online oraz w mediach społecznościowych. Podczas kampanii będziemy oglądać proces naboru i treningi drużyny GALAXY 11 podczas jej przygotowań do epickiego meczu „o wszystko”. W rozgrywanym na wirtualnym boisku pojedynku przeciwnikami GALAXY 11 będą reprezentanci obcej, futbolowej cywilizacji z odległej planety. W miarę rozwoju fabuły kibice z całego świata będą mieli coraz więcej okazji do oglądania, śledzenia i aktywnego uczestnictwa w tej wciągającej, wielopoziomowej kampanii.

Samsung od wielu lat wspiera piłkę nożną na całym świecie. GALAXY 11 to najnowszy przykład podejścia firmy do tworzenia innowacyjnych kampanii, które wykorzystują inspirowane ludzkimi potrzebami technologie i jednoczą kibiców, pozwalając im cieszyć się codziennością w nowy, niezwykły sposób.

Futbol to jedna z najpopularniejszych dyscyplin na świecie. Samsung docenia moc, z jaką piłka jednoczy i łączy ze sobą globalną społeczność zagorzałych kibiców – mówi Younghee Lee, wiceprezes ds. marketingu globalnego w dziale IT & Mobile firmy Samsung Electronics. Dzięki tej jedynej w swoim rodzaju kampanii chcemy połączyć powszechną miłość do piłki nożnej z urządzeniami GALAXY. Mam nadzieje, że kampania poruszy wyobraźnię kibiców, zainspiruje do zaangażowania się w nią i zachęci do uczestnictwa w niezapomnianych chwilach.

Tajemnicze kręgi i tajemnicze szaty to dopiero początek

Od 21 października kibice na całym świecie z wypiekami na twarzy dyskutują w mediach społecznościowych na temat znaczenia Tajemniczych Kręgów i hashtagu o treści #WinnerTakesEarth, który pojawił się w symbolicznych miejscach, takich jak góra zwana Głową Cukru w Rio de Janeiro, billboardy na Times Square w Nowym Jorku, czy kompleks boisk piłkarskich przy Hackney Marshes w Londynie. Emocje sięgnęły zenitu, gdy podczas niedawnych spotkań rozgrywanych na stadionach Chelsea Londyn, Bayernu Monachium i Juventusu Turyn na trybunach pojawiły się postacie ubrane w tajemnicze szaty, oznaczone podobnymi symbolami.

W ostatnich dniach w kanale poświęconym Tajemniczym Kręgom na serwisie YouTube (www.YouTube.com/MysteriousCircles) opublikowano wywiad z Franzem Beckenbauerem, który opowiadał o swoich planach stworzenia drużyny złożonej z najlepszych graczy na świecie.

Ogromnie cieszy mnie współpraca z firmą Samsung przy tej wyjątkowej kampanii i powierzona mi rola selekcjonera drużyny GALAXY 11. Dla kibiców to doskonała okazja, aby się zjednoczyć i razem wspierać wspólny cel – mówi w wywiadzie Franz Beckenbauer. Samsung już wielokrotnie tworzył wyjątkowe kampanie łączące ludzi o wspólnych pasjach. Bardzo się cieszę, że już niedługo kibice przyłączą się do nas w trakcie tej niezwykłej wyprawy.

Przez najbliższe tygodnie Samsung będzie kolejno ogłaszać nazwiska wyselekcjonowanych 11 piłkarzy, którzy wejdą w skład drużyny GALAXY 11. W grudniu cały świat będzie mógł śledzić pełną dramaturgii wyprawę całego zespołu GALAXY 11 i jego przygotowania do epickiego starcia o Ziemie.

Jak śledzić wyprawę GALAXY 11

11 listopada Samsung przedstawi szereg platform online umożliwiających kibicom śledzenie i uczestnictwo w wyprawie GALAXY 11. Więcej informacji można znaleźć tutaj:

Piłkarski dorobek Samsung

Od roku 2005 Samsung jest obecny na wielu najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych stadionach piłkarskich. Obecnie współpracuje między innymi z Chelsea (Premier League), Realem Madryt (La Liga), Bayernem Monachium (Bundesliga), Juventusem (Serie A), CBF (Brazylijskim Związkiem Piłki Nożnej), KFA (Koreańskim Związkiem Piłki Nożnej), AFC (Azjatycką Konfederacją Piłki Nożnej), CAF (Afrykańską Konfederacją Piłki Nożnej) oraz z wieloma reprezentacjami krajowymi.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony