Kryzys na rynku nieruchomości nie dotyczy Monako.

Kryzys na rynku nieruchomości nie dotyczy Monako. Apartamenty w Odeon Towers w Monako cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Mierzący aż 170 metrów wysokości, Odeon Towers jest drugim najwyższym budynkiem na śródziemnomorskim wybrzeżu. Posiada 49 pięter, na których mieści się 70 apartamentów. Największy apartament posiadać będzie 3300 metrów kwadratowych, rozciągających się poprzez 5 pięter.  Ciekawe jak nazwaliby go nasi specjaliści od marketingu, dla których 36 metrów na parterze to ekskluzywny apartament.

Odeon Towers to multi-kondygnacyjny penthouse w Monako, który prawdopodobnie stanie się najbardziej kosztowną nieruchomością na świecie, kiedy jego budowa zostanie zakończona w 2014. Mierząc aż 170 metrów wysokości, Odeon Towers jest drugim najwyższym budynkiem na śródziemnomorskim wybrzeżu. Posiada on 49 pięter, na których mieści się 70 apartamentów. Największy apartament posiadać będzie 3300 metrów kwadratowych, rozciągających się poprzez 5 pięter. Każdy apartament posiada okna od podłogi do samego sufitu, taras oraz panoramiczny widok na Monako, plażę Larvotto oraz Morze Liguryjskie. Budynek posiada rosyjskie i tureckie sauny, kilka basenów, spa, limuzyny z szoferami oraz kino. Aby ułatwić życie mieszkańcom Odeon Towers, sprzątanie, pranie oraz usługi valet mogą zostać zorganizowane poprzez kontrolery na dotyk, zamieszczone w każdym mieszkaniu.

Kilka faktów o Odeon Towers:

- wysokość budynku: 170 metrów

- ilość pięter: 49 plus 10 pięter podziemnych

- ilość apartamentów: 70 „standardowych” mieszkań, dwa apartamenty dwupoziomowe oraz pięciopiętrowy penthouse na szczycie

- deweloper: Groupe Marzocco

- architekt: Cabinet Giraldi

- wnętrze: Alberto Pinto

- architekt zewnątrz: Jean Mus

- ilość miejsc parkingowych: 543

- realizacja projektu rozpoczęła się w 2009 roku i potrwa do 2014

Jeśli jesteś gotów zapłacić około €305 mln za to cudowne mieszkanko, wraz z nim otrzymasz swój własny ekskluzywny basen z prywatną zjeżdżalnią. Apartament ten posiada także prywatny hol oraz portiernię. Wspomnieć również należy wspaniały widok na turniej wyścigów Grand Prix Formuły 1!


Monako jak magnes przyciąga bogaczy i potentatów nieruchomości w całego świata. Mimo tego, że budowa Odeon Towers nie jest jeszcze zakończona, zainteresowanie tymi luksusowymi apartamentami jest większe niż możesz sobie wyobrazić.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony