Zupełnie nowy adidas Running Spot rusza w trasę!

Sezon biegowy zaczyna się rozkręcać. Z tej okazji adidas przygotował prawdziwą gratkę – w trasę rusza odpicowany przez ekipę BCCustom – adidas Running Spot. To mobilne centrum adidas, w którym pasjonaci biegania znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji. adidas Running Spot będzie na Was czekał na wybranych imprezach biegowych od kwietnia aż do końca sezonu biegowego. Startujemy już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia podczas maratonu w Warszawie w okolicy Stadionu Narodowego.

 

 

adidas Footscan®

aRS jest wyposażony w adidas Footscan®, specjalistyczny sprzęt do przeprowadzenia badania biomechaniki stopy. Badanie pozwala poznać indywidualne dla każdego sportowca parametry pracy stopy. W oparciu o analizę otrzymanych wyników, specjaliści adidas doradzą najlepszy dla indywidualnych potrzeb biegacza sprzęt, który możecie kupić na miejscu, w aRS.

Muzyka doda Wam energii!

Bez czego nie wyobrażacie sobie biegania? Wielu z Was odpowie – muzyki. My też! Dlatego odpicowany aRS wyposażyliśmy w potężny system składający się z 20 głośników i 4 wzmacniaczy. Popłynie z nich muzyka, która doda Wam energii przed biegiem i pozwoli zrelaksować się po minięciu mety. Brzmi ekscytująco, prawda? A to nie koniec atrakcji, bo...

Mamy nawet konsolę do gier

W adidas Running Spot znajdziecie nawet kultową konsolę Sony PSP3 a na niej grę adidas miCoach. Dzięki niej macie szansę zmierzenia się z ponad 400 ćwiczeniami charakterystycznymi dla biegania. Waszymi przewodnikami w grze są między innymi Kaka, Dwight Howard i  Ana Ivanovic.

Dostęp do sieci

Chcecie sprawdzić co na fejsie piszą Wasi znajomi o butach, które właśnie mierzycie w aRS? Nie ma sprawy! Długą listę atrakcji jakie oferuje adidas Running Spot uzupełnia 42-calowy telewizor oraz dotykowy 22-calowy monitor z dostępem do internetu.

adidas Running Spot w sezonie wiosna - lato 2013 będzie podążał szlakiem najważniejszych wydarzeń biegowych w całej Polsce. Przypominamy – trasa rozpoczyna się 21 kwietnia pod Stadionem Narodowym! Do zobaczenia.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony