Loża Davidoff w Blow Up Hall50 50

Pierwsza w Polsce Loża Davidoff oficjalnie otwarta w Blow Up Hall50 50! Trzy ekskluzywne marki: Davidoff, Blow Up Hall50 50 oraz Hennessy połączyły siły tylko po to, aby wielbiciele cygar z całego świata mogli skosztował luksusu i w pełni czerpią z tej przyjemności także w Polsce.

Dla marki Davidoff – zgodnie z filozofią jej twórcy - najważniejsza jest przyjemność czerpana z cygara i szeroko rozumiana kultura palenia. Dlatego też, by stworzyć wspólną platformę dla koneserów i by umożliwić miłośnikom cygar realizację filozofii Zino Davidoffa na całym świecie od dawna pojawiają się Loże Davidoff. Teraz mamy jedną także w Polsce!  - nie kryje zadowolenia Pan Maciej Kasprzak, przedstawiciel marki Davidoff w Polsce.

Dokładnie 1 lutego, w luksusowym, 5-cio gwiazdkowym, butikowym hotelu Blow Up Hall  50 50 w Poznaniu miała miejsce uroczysta inauguracja Loży Davidoff. Impreza miała charakter zamknięty, a wśród zaproszonych Gości znalazły  się najznamienitsze postaci związane z wielkopolskim światem biznesu.

Otwarciu pierwszego tego typu miejsca w Polsce towarzyszyły koncert Evy Navrot i wyjątkowa degustacja koktajli Hennessy oraz cygar marki Davidoff. Subtelna barwa głosu poznańskiej artystki jazz’owej wypełniła wysokie pomieszczenie dawnej suszni chmielu, czyli baru Blow Up Hall50 50, idealnie komponując się z unoszącym się aromatem cygar i koniaku.  Zebrani Goście dopełnili klimatu wieczoru bawiąc się wyśmienicie
w swoim towarzystwie -  towarzystwie wielbicieli cygar i dobrego smaku.

Loża Davidoff w połączeniu z unikalnym wnętrzem artystycznego hotelu Blow Up Hall 50 50 tworzy niezwykle klimatyczną przestrzeń sprzyjającą do niepowtarzalnych spotkań oraz rozkoszowania się smakiem cygar. Loża Davidoff jest otwarta codziennie od godziny 15:00 do ostatniego Gościa – zapraszamy!

Informacje dodatkowe:

Cygara Davidoff to cygara, w których połączone zostały tradycja, kunszt i najwyższa jakość. Marka Davidoff jest dzisiaj symbolem luksusu. Od samego początku tworzenie wyszukanych kompozycji najlepszych tytoni z całego świata i oferowanie ich konsumentowi w pojedynczym cygarze stanowi priorytet firmy założonej przez Zino Davidoff'. Każde cygaro komponowane jest nie tylko z wielką starannością, ale także z miłością. Wszystko to sprawia, że marka Davidoff łączy na całym świecie ludzi, którzy kochają piękno, elegancję i chcą czerpać z życia przyjemność najwyższej jakości.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony