Monitor dotykowy Sharp – 20 cali

Nowy monitor dotykowy Sharp – 20 cali i śledzenie 10 dotyków jednocześnie. Model LL-S201A zapewnia nową jakość pracy na tradycyjnym PC.

Firma Sharp prezentuje nowy monitor dotykowy, wyposażony w ekran o przekątnej 20” podświetlany diodami LED w technologii UV2A, dzięki czemu wyświetla obraz o wyjątkowo żywych kolorach. Urządzenie oferuje matrycę o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i charakteryzuje się kontrastem statycznym 3000:1. Dzięki 10 punktom dotykowym i rysikowi dołączonemu do zestawu, nowy monitor Sharp to także idealne rozwiązanie do pełnego wykorzystania systemu Windows 8. Dotykowe funkcje monitora LL-S201A sprawią, że obsługa aplikacji w Windows 8 będzie szybsza, przyjemniejsza i intuicyjna, a wodzenie palcami pomiędzy kafelkami  interfejsu sprawi jeszcze więcej radości.

Żeby uczynić pracę jeszcze przyjemniejszą i wydajniejszą monitor Sharpa wyposażony jest w precyzyjny rysik, który dzięki 2 mm końcówce zapewnia znacznie większą precyzję niż 6 mm, konkurencyjne urządzenia, dostarczane zazwyczaj przy tego typu panelach. Dzięki niemu cienkie podkreślenia tekstu czy drobne notatki na marginesie nie będą stanowiły już problemu. Monitor może działać zarówno w trybie samego rysika (wtedy przypadkowe dotknięcia dłoni są ignorowane) lub w takim, gdzie aktywne jest zarówno używanie palców jak i rysika.

Elegancki wygląd monitora ozdobi każde wnętrze, zarówno biurowe jak i domowe, uwzględniając pokój dziecięcy. Nie zajmie także wiele miejsca – jego głębokość to zaledwie 25 mm. Monitor można powiesić, dzięki mocowaniom zgodnym ze standardami VESA, postawić na dołączonej podstawce, lub korzystać z niego jak z tabletu, trzymając w dowolnej pozycji w rękach. Tyle dostępnych rozwiązań sprawia, że model LL-S201A jest urządzeniem doskonałym zarówno do pracy jak i rozrywki. Monitor oferuje również funkcję programowego obracania obrazu o 180 stopni, dając idealne możliwości zastosowań w bankach, salonach sprzedaży, w branżach ubezpieczeniowych, doradczych, czy wszędzie tam, gdzie prowadzone są rozmowy z klientem przy biurku.

Sugerowana cena detaliczna: 3900 PLN

Kluczowe właściwości:

  • Przekątna 20”

  • Maksymalna rozdzielczość: 1920x1080 pikseli (113 PPI)

  • Panel LCD z zastosowaną technologią UV2A

  • Współczynnik kontrastu: 3000:1

  • 10 punktów dotykowych

  • W zestawie rysik o 2mm końcówce

  • W zestawie podstawka

  • Wejścia wideo: HDMI/ MHL/ DisplayPort

  • Waga: 2,3 kg

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony