Dremel 8100 – domowy warsztat w Twoich rękach
Nowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8100 to odpowiedź na rosnący wśród Polaków trend związany z majsterkowaniem w domu. Dzięki temu modelowi nie trzeba być profesjonalistą, by własnoręcznie przygotować upominki, przedmioty codziennego użytku czy dać „drugie życie” drewnianym meblom. Skrzynka z narzędziami to już przeżytek – teraz majsterkowicze i pasjonaci mogą korzystać z praktycznego narzędzia wielofunkcyjnego Dremel 8100. Odświeżanie drewna, cyklinowanie wytartego fragmentu podłogi, renowacja blatu kuchennego i ram okiennych, ozdabianie szklanych butelek czy też stworzenie unikatowej skrzyneczki na biżuterię to tylko kilka pomysłów, w realizacji których pomocne będzie nowe urządzenie Dremel. Granice funkcjonalności wyznacza tylko wyobraźnia. 15 wymiennych akcesoriów sprawdzi się zarówno w drobnych pracach remontowych lub budowlanych, jak i w tworzeniu unikalnych dekoracji i gadżetów.

Dla złotej rączki i domowego artysty

Dremel 8100 to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie. Doskonale nadaje się do cięcia, polerowania, frezowania i szlifowania oraz grawerowania w drewnie, metalu, plastiku, a nawet w porcelanie i szkle. Wystarczy jedynie zmienić końcówkę oraz dostosować obroty do materiału, w którym pracujemy. Nie jest przy tym konieczne korzystanie z żadnych dodatkowych narzędzi – wystarczy przekręcić końcówkę i jednym sprawnym ruchem zamontować inne akcesorium. Obsługa Dremela 8100 jest prosta i intuicyjna. Do pracy nie potrzeba nawet kabla, narzędzie jest zasilane wydajną baterią litowo-jonową. Wystarczy zaledwie jedna godzina, aby ją naładować.

Pakiet dla majsterkowicza

Fani majsterkowania znajdą w zestawie narzędzie Dremel 8100 wraz z przystawką - precyzyjnym uchwytem, ładowarką oraz kompletem 15 wysokiej jakości wymiennych akcesoriów, a wszystko zapakowano w praktyczną torbę. Model Dremel 8100 jest dostępny w sprzedaży od 1 stycznia 2013 roku.

Sugerowana cena detaliczna brutto (styczeń, 2013):

- Dremel 8100 –  489,00 zł
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony