Philips Saeco Intuita - kawa zgodna z Twoimi upodobaniami

Oto wyrafinowane, unowocześnione wzornictwo i doskonała technologia parzenia espresso. Elegancki, solidny i niezawodny. Za to w bardzo przystępnej cenie. 

/intuitaPhilips Saeco prezentuje Intuitę – nowy ekspres do kawy umożliwiający delektowanie się espresso lub caffe lungo ze świeżo zmielonych ziaren kawy za dotknięciem jednego przycisku! Dzięki funkcji regulacji długości parzenia oraz mocy kawy, możesz przygotować ją dokładnie tak, jak lubisz. Automatyczne czyszczenie obiegu oraz przypominanie o konieczności odkamieniania sprawia, że korzystanie z Intuity jest bardzo proste i wygodne, pozostawiając Ci czas i spokój abyś cieszył się niezwykłym aromatem i smakiem prawdziwej kawy…

Wybierz długość parzenia oraz moc kawy, aby przygotować espresso lub caffe lungo, tak jak lubisz najbardziej. Wstępne zdefiniowanie ustawień pozwala na wybór preferowanego napoju za dotknięciem jednego przycisku!   Intuita posiada funkcję automatycznego czyszczenia obiegu, co daje gwarancję, że każda filiżanka  kawy jest tak świeża, jak to tylko możliwe. Funkcja wstępnego zaparzania wydobywa pełnię aromatu z każdego ziarenka!

Wytrzymały młynek ceramiczny precyzyjnie mieli każde ziarno, cicho wykonując swoją pracę. W przeciwieństwie do młynków wykonanych ze stali, młynek Intuity nie przegrzewa mielonej w nim kawy, zachowując jej naturalny smak i aromat.

Ekspres Philips Saeco Intuita dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych:

  • Intuita Black HD8750/19 – 1939PLN
  • Intuita Silver Cappuccino HD8750/99 – 2079PLN
Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony