Dla 95% kobiet najważniejsze są ...

Nie ma chyba na świecie faceta, który by nie stresował się w swoim życiu, chociaż raz w obecności kobiety.  Nawet najpewniejsi siebie faceci, wobec pięknej kobiety, gdzieś gubią pewność siebie i zaczynają się dziwnie zachowywać. Mało tego.

Dla wielu facetów to ogromny problem, zachowywać się chociaż normalnie przy kobiecie, która im się bardzo podoba. Większości z nas serce podchodzi pod gardło, gdy ma zagadać do ładnej dziewczyny. Co innego, kiedy rozmawiamy z „normalną”. Wtedy jej wygląd nam nie przeszkadza i nie tracimy pewności siebie. Zupełnie jakby jej uroda automatycznie blokowała w nas pewność siebie. Zupełnie jak kryptonit dla Supermena. I właśnie dlatego, postanowiłem napisać parę słów o tym, czemu tak się dzieje. Wytłumaczę Ci, co sprawia, że nie masz pewności siebie przy pięknej kobiecie.

Błędne przekonanie nr1

„Nie mam kasy ani dobrej fury, więc nie mam u niej szans”

Tak to już się przyjęło, że piękno kojarzone jest z bogactwem. Bogaci faceci pokazują się w towarzystwie pięknych kobiet. Drogie samochody, ekskluzywne przedmioty są reklamowane przez ładne kobiety. Każdy z nas widział nadzianego gościa w dobrym samochodzie, z piekną kobietą przy boku.

Mało tego. Ile razy słyszałeś od innych facetów, że „najładniejsze dziewczyny, lecą tylko na pieniądze”, że „dla dziewczyny najważniejszy jest Twój portfel” itd. Właściwie to dzisiejsze społeczeństwo wmawia nam mężczyzną, że piękna kobieta to coś ekskluzywnego, wyjątkowego, na co mogą sobie pozwolić nieliczni. I tu jest problem. Właśnie dlatego tak dużo mężczyzn jest onieśmielonych przy kobietach. Tracą pewność siebie, bo uważają się gorszych, przez to że:

„Nie mają samochodu”

„Nie mają pieniędzy”.

Mężczyźni jak gdyby warunkują swoją wartość przez pryzmat pieniędzy i rzeczy materialnych. Facet w naszych czasach uzależnia poczucie własnej wartości i pewność siebie od tego, ile ma kasy albo, jaki, samochodem jeździ. Jeśli ma kasę to wydaje mu się, że może starać się o piękną kobietę. Jeśli jej nie ma to, to musi szukać jakiejś innej niby „gorszej”.

Prawda jest jednak zupełnie inna. Większość kobiet znacznie bardziej interesuje charakter i osobowość mężczyzny, niż jego portfel. Dlaczego tak uważam? Pozwól, że wytłumaczę Ci coś na temat babskiego myślenia o facetach.

Pieniądze, samochód, status społeczny są dla kobiety niejako „wyznacznikiem” tego, jak bardzo „wartościowy” jest dany facet. Ona musi sobie jakoś określić ile jesteś wart. Mężczyzna w większości przypadków, aby mieć to, co ma, musi wykazać się pewnymi cechami osobowości np. inteligencją, wytrwałością, pewnością siebie. A to są właśnie cechy charakteru, które są bardzo atrakcyjne dla kobiet.


Kasa czy samochód, niejako reprezentują cechy osobowości, które są ważne i interesujące dla płci przeciwnej. ALE jeśli będziesz miał takie cechy osobowości i pokażesz to dziewczynie, to wcale nie potrzebujesz pieniędzy, żeby być atrakcyjny.

Tak naprawdę liczy się Twoja osobowość i charakter, a nie kasa.


Błędne przekonanie nr 2

„Nie zasługuję na atrakcyjną kobietę”

Bądźmy ze sobą szczerzy. Mężczyźni inaczej traktują piękne kobiety, a inaczej traktują te „normalne” czy brzydkie. Taka jest prawda i nikt temu nie zaprzeczy. Dla ładnych kobiet robimy rzeczy, których byśmy nigdy dla przeciętnej dziewczyny nie zrobili. Pozwalamy się przez nią traktować, jak normalnie nie pozwolilibyśmy, żeby ktoś nas traktował. Innymi słowy ładne kobiety, są traktowane na specjalnych warunkach.

Wiedz jednak, że jeśli traktujesz piękną dziewczynę inaczej, tylko dlatego że jest ładna, to stawiasz się w przegranej roli. Kobiety wyczuwają facetów, którzy tak robią i owijają sobie ich wokół palca. Mało tego. Tacy faceci, którzy cały czas chcą się podlizać kobiecie, są dla niej niczym.

Jeśli chcesz być pewnym siebie facetem, to zmień swoje nastawienie i przestań podlizywać się dziewczynie. Przestań traktować ją inaczej, tylko dlatego że jest ładna. Traktuj ją z tym samym szacunkiem i na tych samych warunkach, co innych ludzi.


Nie jest to łatwe. Nie wspomnę już nawet jak trudne to może być, jeśli darzysz dziewczynę jakimś uczuciem. Jednak właśnie tak musisz zrobić, traktować dziewczynę, która Ci się podoba normalnie. Absolutnie nie możesz i nie powinieneś myśleć, że jeśli ona jest ładna, to jest lepsza od Ciebie.

Od dzisiaj myśl i traktuj piękną kobietę jak zwykłego człowieka.

Jak to wygląda w praktyce? Nie nie masz być wobec niej chamski. Nie masz zgrywać nie wiadomo jakiego twardziela itp. Po prostu traktuj ją rób dla niej to samo, co zrobiłbyś dla przyjaciela. Nie zachowuj się na pokaz. Odważnie pokaż, że jej piękno nie jest czymś, co Cię przytłacza i sprawia, że nie możesz jej niczego odmówić. Uwierz mi, że jeszcze będzie czas, kiedy będziesz jej pomagać itd. ale na razie musisz zachować dystans.


Podsumowanie

Właśnie omówiłem dwa powszechne przekonania mężczyzn na temat kobiet, które niszczą naszą pewność siebie. Jeżeli podobnie jak ja kiedyś, wierzyłeś w te bzdury, to teraz czas zmienić myślenie. Pamiętaj, że dla 95% kobiet to właśnie cechy charakteru, są najważniejsze w mężczyźnie, a nie stan konta czy wygląd. To są tylko dodatki.

Przestań też traktować ładnej dziewczyny, jakby to był anioł z nieba. Myśl o niej jak o normalnej osobie. Jeśli dalej się stresujesz w obecności pięknej kobiety, to wyobraź sobie, że jest brzydka, a na pewno inaczej się poczujesz.

I jeszcze jedno. Twoja pewność siebie dla kobiety i to jak ją traktujesz, jest dla niej ogromnie ważne. Nie masz patrzeć na nią z góry, masz ją traktować i stawiać na równi ze sobą.

Chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na:  http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony