Nowe Centrum Domowych Inspiracji we Wrocławiu

Na powierzchni ponad 250 m2 znalazły się sprzęty gospodarstwa domowego między innymi marek Bosch i Siemens, które niezmiennie cieszą się zaufaniem konsumentów. Centrum Domowych Inspiracji to idealne miejsce na spotkania projektantów i architektów z ich klientami, którzy mają okazję obejrzeć projekt wymarzonej kuchni „na żywo”, jak również szansa na to, by sprawdzić jak działają urządzenia, którymi jesteśmy zainteresowani.

bshNa powierzchni ok. 250 m2 znajduje się centrum technologii i designu BSH. Specjalna ekspozycja marek Bosch i Siemens doskonale odzwierciedla ich wartości. Siemens to świat technologii jutra, designu i innowacji, co podkreślają przede wszystkim sprzęty do zabudowy i ekspresy do kawy. Marka Bosch zaś to rozwiązania, które zapewniają zawsze perfekcyjny rezultat i funkcjonalność, dlatego też nie mogło zabraknąć pełnej gamy produktów pomagających zarówno w sprzątaniu, praniu, jak i gotowaniu. O wszystkich zaletach funkcji i technologii zapewnianych przez Bosch i Siemens konsumenci dowiedzą się nie tylko dzięki zespołowi doradców klienta, ale również w drodze testowania produktów. Zaaranżowana przestrzeń live cooking odkrywać będzie przed gośćmi świat kulinarnych przepisów, a dzięki specjalnej aranżacji, uczestnicy warsztatów gotowania poczują się w naszym Centrum Domowych Inspiracji jak w domu. Wśród odwiedzających nie zabraknie z pewnością architektów i designerów, którzy ze swoimi klientami będą mogli projektować wymarzone kuchnie i wyposażać je w najnowsze rozwiązania technologiczne.

Pośród ekspozycji produktów Bosch i Siemens, specjalne miejsce zajmuje prezentacja oferty HomeConnect. Chłodziarko-zamrażarka z kamerami w środku, pralka z możliwością sterowania poza domem czy piekarnik, z którym staniemy się mistrzami kuchni, to tylko niektóre z zachwycających nowości na rynku AGD, które oferują nasze marki. Dbając o najwyższy komfort obsługi klienta, goście będą mogli skorzystać również z usług Serwisu Fabrycznego znajdującego się tuż obok nowego Centrum Domowych Inspiracji BSH.


Centrum Domowych Inspiracji

ul. Żmigrodzka 143

51-130 Wrocław


Rezerwacji terminu spotkania prosimy dokonywać:

pod numerem telefonu: +48 664 753 884, +48 664 753 713

mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt. godz. 9:00 – 17:00

Więcej informacji o CDI na:

www.centrumdomowychinspiracji.pl

www.facebook.com/centrumdomowychinspiracji

Artykuły powiązane

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony