Wnętrze z testosteronem

Mitem jest, że wnętrze, w którym mieszka mężczyzna musi być zaniedbane i zabałaganione. Zaawansowana technologia i innowacyjne rozwiązania to coś, co panowie uwielbiają. A te znajdziemy nie tylko w najnowocześniejszych, szybkich samochodach, ale też w kuchni urządzonej w męskim stylu.

Dziś mężczyźni zwracają dużą uwagę na swój wygląd – chodzą na siłownię, dbają o kondycję, noszą modne ubrania i strzygą się w barbershopach. Lubią także przebywać w nowoczesnych, estetycznych i przytulnych wnętrzach. W tym wypadku stawiają na minimalizm, choć pełen najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Mieszkanie mężczyzny jest więc jego prywatnym centrum dowodzenia, w którym raczej nie znajdziemy bibelotów, ale z pewnością gadżety usprawniające codzienne funkcjonowanie. Wypełniony przecież pracą i hobby dzień nie pozostawia zbyt wiele wolnego czasu na krzątanie się po domu.

Męskie centrum dowodzenia

W mieszkaniu mężczyzny jest nim przede wszystkim… kuchnia, a w niej urządzenia, które ułatwiają życie. Często jest otwarta na salon, więc ma być przede wszystkim dyskretna. Płyta indukcyjna Panorama marki Novy ze zintegrowanym, wysuwanym okapem stworzy ekskluzywne centrum gotowania najnowszej generacji. Można ją z powodzeniem zamontować na wyspie, bo nie wymaga do montażu ściany lub sufitu. Doceni ją każdy nowoczesny mężczyzna, dla którego liczy się zaawansowana technologia i innowacyjność. W momencie gotowania, umieszczony z tyłu płyty okap wysuwa się na wysokość garnka lub patelni, cicho i skutecznie pochłaniając opary. Wszystko tu – zarówno gotowanie i pochłanianie oparów odbywa się błyskawicznie. Po skończonej pracy okap dyskretnie chowa się w płycie. I kuchnia znika! A jeśli wolimy mieć wyciąg nad kuchenką, to rozwiązaniem będzie Pure’line Black. Prosty kształt w połączeniu z inteligentną technologią z pewnością przypadnie do gustu wszystkim minimalistom. Zwłaszcza jeśli jesteśmy zwolennikami wnętrz w kolorystyce black & white.

Gadżety dla pasjonatów gotowania

Jeżeli gotowanie jest naszym męskim hobby, a przy tym stawiamy na indywidualność, warto zwrócić uwagę na urządzenia marki Küppersbusch. Każde z nich można spersonalizować i dopasować do charakteru wnętrza oraz naszego gustu. Wbudowany w szafki ekspres do kawy czy najnowszej generacji piekarnik parowy zaspokoi nawet największe wymagania. Urządzenie zapamiętuje nasze preferencje, ulubione potrawy i sposób ich obróbki. My tylko ustalamy, co będziemy piec, a piekarnik sam określa sposób oraz czas ich przygotowania.  Możemy mieć niemal pewność, że danie przygotowane dzięki wykorzystaniu takich urządzeń podbije serce każdej kobiety.


Technologia tkwi w szczególe

Zaskakujące, że inteligentne rozwiązania mogą kryć się także w zdawałoby się niepozornych urządzeniach, jak baterie kuchenne. Przykładem jest Blanco Solenta S-Senso wyposażona w bezdotykową funkcję start-stop. Rozwiązanie, dzięki któremu już nigdy nie pobrudzimy wylewki dłońmi, bo woda zaczyna sama lecieć dopiero w momencie, kiedy bateria wyczuje podstawioną pod nią rękę. Gdy ją odsuniemy, strumień wody zamyka się.

Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że kuchnia zaczyna przypominać supernowoczesny samochód, pełen elektronicznych gadżetów, które są bliskie każdemu mężczyźnie. Gotowanie staje się więc przyjemnością również dla tych, którzy zostali obdarowani przez naturę wyjątkowo dużą dawką testosteronu.

Więcej technologicznych rozwiązań najnowszej generacji do zastosowania w męskiej kuchni znajdziecie na stronie www.comitor.pl.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony