Łazienka dla gadżeciarza – przegląd rozwiązań

Nowoczesny prysznic z odpływem liniowym, toaleta na miarę XXI wieku z podgrzewaną deską i delikatnym prysznicem, a może awangardowe i eleganckie przyciski spłukujące lub meble w najmodniejszym stylu? Zapraszamy do łazienki gadżeciarza.

Toaleta dla gadżeciarza

geberit_aquacleanSeria Geberit AquaClean pozwala spojrzeć na toalety pod zupełnie innym kątem. Od teraz codzienna higiena intymna nie jest zwykłą i prozaiczną czynnością, ale relaksującym rytuałem. Mnogość funkcji, jaką posiadają toalety myjące Geberit AquaClean zachwyci każdego. Mycie ciepłym strumieniem wody, która podgrzewana jest w momencie wykrycia użytkownika (Geberit AquaClean 8000plus), deska toaletowa, która sama podnosi się i opada oraz usuwa zapachy (Geberit AquaClean 5000plus), końcowe suszenie (Geberit AquaClean Mera), automatyczne czyszczenie dyszy czy masaż strumieniem wody, to tylko niewielki wycinek tego, co oferują toalety Geberit AquaClean. W tej serii znaleźć można też deski myjące o podobnych parametrach. Każdy gadżeciarz będzie pod wrażeniem toalet na miarę XXI wieku.

geberit_aquacleanPoręczny i intuicyjny pilot, który dołączany jest do Geberit AquaClean Mera pozwoli na sprawne sterowanie urządzeniem. Możemy dzięki niemu sterować mocą strumienia wody oraz jej temperaturą, a także stopniem wysunięcia dyszy. Pilot umożliwia korzystanie ze wszystkich opcji za pomocą jednej ręki.

geberit_sigmaDoskonałym uzupełnieniem serii Geberit AquaClean będą zdalne i bezdotykowe przyciski spłukujące. Nowoczesny design spodoba się każdemu, kto oprócz funkcjonalności ceni sobie piękne wzornictwo. Przycisk spłukujący Geberit Sigma80 jest tego doskonałym przykładem. Jego najważniejszą funkcją jest bezdotykowa obsługa. Spłukiwanie nie może być już bardziej higieniczne i intuicyjne. Przycisk Geberit Sigma80 występuje w ultranowoczesnym wydaniu ze szkła w kolorze czarnym i lustrzanym. Jego cechą charakterystyczną jest delikatne, światło LED, które można ustawiać według swoich upodobań. Każdy gadżeciarz doceni dodatkowe funkcje przycisku takie jak automatyczne spłukiwanie po każdorazowym skorzystaniu z WC oraz cykliczne spłukiwanie w momencie rzadkiego korzystania z toalety.

Geberit ma w swojej ofercie jeszcze jedną serię przycisków, które cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami. Mowa o przyciskach  Geberit Typ01, Typ10 oraz Typ70. Ich wspólną cechą jest zdalne spłukiwanie. Przyciski można dowolnie montować w odległości do 2 metrów od spłuczki. Dzięki temu mamy praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne łazienki. Wymagający gadżeciarz może wybierać spośród przycisków pneumatycznych okrągłych (Typ01 i Typ10) oraz serwomechanicznego prostokątnego (Typ70).

geberit_cleanGadżeciarz pod prysznicem

Nowoczesny design oraz minimalizm odpływów liniowych Geberit CleanLine to odpowiedź dla osób ceniących bezkompromisowe rozwiązania. Prysznic zrównany z podłogą, zachwyci każdego gadżeciarza. Odpływy liniowe Geberit to nie tylko dyskretne i klasyczne wzornictwo, ale także możliwość dopasowania pod wymiar. Dzięki jednolitej i otwartej powierzchni nie staną się siedliskiem bakterii, a poręczna pokrywa oraz praktyczny koszyczek sprawiają, że czyszczenie jest bardzo szybkie i proste. Takie rozwiązanie to kwintesencja nowoczesności. Odpływ jest bardzo elegancki oraz pasuje do każdego wnętrza. Dzięki bogatemu wzornictwu, gadżeciarz może wybrać odpływ dopasowany do aranżacji swojej łazienki.

geberit_monolitMała łazienka gadżeciarza

Mała przestrzeń nie zawsze musi oznaczać rezygnację z nowoczesnych i eleganckich rozwiązań. Geberit ma w swojej ofercie idealną propozycję dla niewielkiej łazienki – Geberit Monolith. Jest to w pełni wyposażony moduł sanitarny z wybudowaną spłuczką. Pełni nie tylko funkcję toaletową,  ale też doskonale komponuje się w każdej, nawet najbardziej wymagającej aranżacji, stając się jej designerskim gadżetem.  Wzornictwo Geberit Monolith cechuje modne szczotkowane aluminium oraz duży wybór kolorów szkła. Geberit Monolit występuje nie tylko w wersji dla toalet, ale także do umywalek czy bidetów. Dzięki temu rozwiązaniu można szybko i sprawnie, bez konieczności montowania spłuczek podtynkowych, urządzić nowoczesną łazienkę. Geberit Monolith ma młodszego brata - Geberit Monolith Plus. Został on wyposażony w dodatkowe funkcje takie jak wykrywanie użytkownika, 8 kolorów podświetlania LED, odciąg nieprzyjemnych zapachów oraz cichy wentylator zapewniający przyjemną świeżość.

Każdy gadżeciarz wśród produktów firmy Geberit znajdzie idealne rozwiązania by stworzyć niebanalne rozwiązania do swojej designerskiej łazienki.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony