ZANURZENIE W LUKSUSIE

Choć w ostatnich latach projektanci współpracujący z producentami ceramiki łazienkowej zdołali nas przyzwyczaić do nietypowych rozwiązań stosowanych w projektach stricte użytkowych, włoska firma Tressee poszła o krok dalej, proponując nam unikatowe wanny wykonane… z drewna.

Choć kiedyś drewno było podstawowym surowcem, z którego budowano balie, wiadra i wszelkie pojemniki na wodę, dziś głównymi materiałami wykorzystywanymi w produkcji wyposażenia łazienkowego stał się akryl i metal. Tymczasem wanna Calypso, zaprojektowana przez włoskiego designera Alessandro Lenarda, to ekskluzywna i niepowtarzalna wanna wolnostojąca, wykonana z wysokiej jakości wodoodpornej sklejki, jaką wykorzystuje się do budowy doków i łodzi, wykończonej drewnem wiśniowym lub wenge.

Szlachetność materiału wzmocniona została niezwykła dbałością o jakość wykonania i ergonomię projektu: kształt i wyprofilowanie wanny daje doskonałe oparcie plecom, a głębokość wanny pozwala na pełne zanurzenie.

Taka wanna z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych klientów – jednak trzeba liczyć się z ograniczoną dostępnością (wanny dostępne są jedynie na zamówienie) oraz z kosztami – taka luksusowa wersja drewnianej balii może kosztować nawet 30 tysięcy złotych.

Parametry produktu:

Marka: Treesse

Model: Calypso

Wymiary wanny:

Długość: : 183 cm

Szerokość: do 70 cm

Wysokość: 61/79 cm

Pojemność: 220 litrów

Dystrybutor: Max-Fliz

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony