Drzwi zewnętrzne dla domów energooszczędnych

Nowa linia drzwi zewnętrznych ECO Technologia to pierwsza kolekcja firmy Porta KMI Poland zaprojektowana z myślą o budownictwie pasywnym. Główne atuty najnowszej kolekcji producenta drzwi to przede wszystkim energooszczędność, innowacyjne technologie i zastosowanie materiałów przyjaznych środowisku, ale także nowoczesne wzornictwo i najwyższa jakość.

Wprowadzana na rynek nowa linia drzwi ECO jest dostosowana do najbardziej wymagających norm w budownictwie domów pasywnych, to znaczy tych, które według dyrektywy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mają najmniejsze zapotrzebowanie na ogrzewanie. Jest to możliwe poprzez zastosowanie specjalistycznych elementów konstrukcyjnych, które maksymalnie obniżają straty ciepła. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oszczędność energii może stać się standardowym parametrem drzwi, a nie tylko ekologiczną modą. Warto uświadomić sobie, że przeciętne gospodarstwo domowe w mieszkaniu pasywnym zużywa rocznie poniżej 15 Wh/m2 energii, podczas gdy tradycyjne około 120 Wh/m2. Zysk z bycia ECO może więc sięgnąć nawet do kilkunastu tysięcy złotych rocznie wynikających z oszczędności.

Na nową kolekcję składają się drzwi Eco Polar Passive, Eco Polar i Eco Nord. Każdy z trzech modeli posiada parametry techniczne, dzięki którym możliwe jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w mieszkaniu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu zużycia energii. Wszystkie modele z najnowszej kolekcji zostały wyposażone w ciepłe progi Porta ThermControl. Zastrzeżona konstrukcja progu maksymalnie redukuje straty ciepła i zabezpiecza przed wyraszaniem pary wodnej, a najwyższej jakości komponenty  gwarantują wysoką trwałość progu i estetykę. Specjalny system uszczelkowania – potrójny (Eco Polar Passive) lub podwójny (Eco Polar, Eco Nord) – gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne: zabezpiecza przed działaniem wiatru, opadów atmosferycznych i zmian temperatury. Parametry izolacji cieplnej znaczne podniesienie montaż w systemie PortaSaveEnergy, gdyż doskonale eliminuje mostki termiczne i zapewnia właściwą wentylację. Środki przeznaczone do ciepłego montażu muszą spełniać wymogi tzw. montażu trójwarstowego (wewnętrzna warstwa paroszczelna, środkowa-termoizolacyjna, zewnętrzna paroprzepuszczalna). Ciepły montaż powinien więc zostać wykonany przez Autoryzowaną Grupę Montażową.

porta drzwi zewnętrzne

porta drzwi zewnętrzne

 

porta drzwi zewnętrzne

Kolekcja Porta Drzwi Zewnętrzne Eco Technologia to drzwi wyjątkowe, zaprojektowane tak, aby –poza spełnieniem wszystkich parametrów utrzymania energii w domu – również się elegancko prezentowały. Dodatkowo drzwi zewnętrzne Eco Technologia charakteryzują się także profesjonalnymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Wyposażone zostały w wielobolcowe zamki klasy 4 ENV, przeszklenia antywłamaniowe oraz wręg francuski, który zabezpiecza drzwi przed wyważeniem. Wykonane w zaawansowanej technologii i z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie modele wykonane są z klejonki drewna dębowego i obłogowane okleiną naturalną. Dostępne w kolorach dębu, bieli, antracycie, tabacco i nero.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony