Philips i Disney nawiązały współpracę, aby rozświetlić dziecięcą wyobraźnię

Czy czytanie do poduszki zawsze wygląda tak samo? Czy dziecięca sypialnia wciąż jest wyłącznie miejscem snu – i to nie zawsze spokojnego? Rodzice wiedzą, jak żywa jest dziecięca wyobraźnia i jak ważne jest stworzenie odpowiedniego otoczenia, które pozwoli dziecku poczuć się bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie będzie stymulująco wpływać na rozwój młodego umysłu. Dlatego właśnie firmy Philips i Disney stworzyły wspólnie gamę inspirujących, magicznych i zabawnych produktów oświetleniowych dla dzieci, rodziców i wszystkich ludzi młodych duchem. Nowa seria produktów oświetleniowych Philips Disney łączy przełomowe innowacje techniczne firmy Philips z magią disnejowskich postaci i opowieści, zmieniając dziecięce sypialnie w inspirujące miejsca do czytania, zabawy i spania.

W firmie Philips wiemy, że światło może poprawiać nastrój, ułatwiać naturalną pobudkę, polepszać koncentrację i sprawność* oraz po prostu dawać radość. Nowe produkty oświetleniowe Philips Disney zostały zaprojektowane, by tworzyć magiczne rodzinne momenty i umożliwiać dzieciom spędzanie czasu z ulubionymi disnejowskimi postaciami. Kiedy chcesz pomóc dzieciom w budzeniu się i zasypianiu, uczynić ich zabawy tak kolorowymi jak ich wyobraźnia lub zmienić bajki na dobranoc w nieskończenie magiczne i fascynujące opowieści, sięgnij po rozwiązanie Philips Disney – na pewno znajdziesz coś na każdą porę dnia i każdą chwilę dzieciństwa.

 

Philips Disney StoryLight Micky

lampka mickyUczyń czytanie do poduszki tak niezwykłym jak nigdy wcześniej i pozwól dziecku w pełni zagłębić się w opowieść dzięki lampce StoryLight z Myszką Miki. W sprytny sposób można połączyć ją z czytanymi z iPada bajkami, których postacie ożywają dzięki magicznemu światłu przepełniającemu dziecięcą sypialnię.

Lampka SleepTime z Myszką Miki pozwala spokojnie zasnąć i dysponuje łatwymi do zauważenia oznaczeniami słońca i księżyca, które pomagają dziecku odróżnić czas snu od czasu zabawy, dzięki czemu cała rodzina może pielęgnować dobre wieczorne nawyki. Podaruj dziecku przyjaciela
z filmu „Potwory i spółka”, dzięki któremu będzie w nocy spać spokojnie. Lampki SoftPals emitują dokładnie tyle światła, by dziecko czuło się
w nocy bezpieczne i zrelaksowane. Pomóż maluchowi wybrać się do krainy fantazji z nowymi lampkami LivingColors Mini z Myszką Miki
i Minnie – oferują one tyle kolorów, że dziecko będzie mogło bez trudu uciec do świata swojej barwnej wyobraźni.

Nowa gama produktów oświetleniowych Philips Disney przystosowana jest do obsługi i użytkowania przez dzieci. Dzięki diodom Smart firmy Philips lampki są wytrzymałe i pozostają chłodne, dzięki czemu nie parzą dziecięcych dłoni. Dodatkowo diody odznaczają się niezwykle długą żywotnością i nie muszą być wymieniane. Wszystkie lampki zaprojektowano tak, by nie pojawiały się w nich drobne elementy ani ostre krawędzie. Z kolei kable można uporządkować dzięki zaprojektowanym przez Philips zapinanym na rzep opaskom, które są bezpieczne dla dziecięcych dłoni.

Philip Doorduijn, Dyrektor Generalny spółki Philips Consumer Luminaires, powiedział: „Philips i Disney chcą tworzyć miejsca i momenty, w których ludzie są szczęśliwi i zadowoleni. Nawiązaliśmy współpracę między markami oraz połączyliśmy naszą wiedzę i doświadczenia, tworząc gamę bezpiecznych, nowatorskich i dynamicznych rozwiązań oświetleniowych dla dzieci, rodziców i wszystkich ludzi młodych duchem. Chcemy być inspiracją do niezwykłych wspomnień poprzez dostarczanie fascynującego, interaktywnego i nowoczesnego oświetlenia, które daje radość i któremu cała rodzina może zaufać”.

Linia czarodziejskich lampek Philips Disney:

  • StoryLight i zestaw startowy z Myszką Miki – innowacyjna lampka w kształcie Myszki Miki doskonale synchronizuje kolorowe światło z klasycznymi opowieściami Disneya odczytywanymi z interaktywnego e-booka na iPadzie, idealna na dobranoc.
  • SleepTime z Myszką Miki i Minnie – lampki nocne, które tchną nieco disnejowskiej magii w wieczorne rytuały Twojego dziecka, ukoją je do snu, a rano delikatnie obudzą.
  • SoftPals z Mikiem i Sullivanem z filmu „Potwory i spółka” oraz klasyczna –
    z Myszką Miki i Minnie – ulubieni bohaterowie są bardzo pomocni w utrwalaniu wieczornych rytuałów, takich jak bajka na dobranoc, i w przyzwyczajaniu dziecka do przesypiania całych nocy.
  • Świece LED z Księżniczkami, Myszką Miki i Minnie – ich ciepła poświata naśladuje delikatny i migoczący blask prawdziwego płomienia, dając przyjemnie rozproszone światło, które wzbogaca zabawę dziecka o odrobinę magii.
  • LivingColors Micro z Autami, Samolotami, Księżniczkami i Małą Syrenką - dzięki 64 kolorom do wyboru, przy odrobinie wyobraźni wyczarują każdy wymyślony świat.
  • LivingColors Mini z Myszką Miki i Minnie – odmienią pokój dziecka, tworząc czarodziejską lub wyciszającą atmosferę.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony