Specjalna kolekcja Belutti w sieci Vision Express

Marka Belutti wprowadziła specjalną kolekcję klasycznych opraw okularowych dla kobiet i mężczyzn. Znajdują się w niej propozycje dla odważnych - modele w kształcie kocich oczu, ale również klasyki idealne do biura. Wszystkie oprawki łączą w sobie elegancję i komfort. Najnowsze modele z kolekcji Belutti są dostępne w salonach Vision Express.

Nowa kolekcja oprawek korekcyjnych Belutti została stworzona z myślą o wygodzie klientów. Modele zostały wykonane ze stali, metalu oraz acetatu, które zapewniają trwałość, komfort noszenia oraz elegancki wygląd. Bogaty wybór kształtów i kolorów pozwoli każdemu dopasować coś idealnego do swoich potrzeb.

„Specjalna kolekcja Belutti, dostępna w Vision Express, to powrót do klasyki. Oprawki w stonowanych biało-czarnych barwach to eleganckie rozwiązanie pasujące zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na wieczorne wyjście. Kolekcja zawiera też modele dla osób, które chcą podążać za najnowszymi trendami. Kocie kształty w delikatnym połączeniu purpury z czernią pozwolą się wyróżnić, ale jednocześnie zapewnią szykowny wizerunek” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.


Subtelność oprawek z nowej kolekcji Belutti sprawia, że są wygodne w każdej sytuacji.

Oprawki są dostępne sieci salonów Vision Express na terenie Polski. Sugerowana cena oprawek wynosi od 259 do 399 zł. Więcej informacji na stronie: www.belutti.com

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony